REKLAMA
Do trzech razy sztuka!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Trzeci festiwal Niezła Sztuka zbliża się wielkimi krokami! Z chełmianami kochającymi sztukę spotykamy się już 21-23 czerwca.

REKLAMA

Już po raz trzeci i przez trzy dni w Chełmie będzie można oglądać sztukę. I to całkiem niezłą! – zapewniają organizatorzy.
Koncerty, wernisaże, pokazy, występy, odczyty, warsztaty, street art. To wszystko i o wiele więcej już od 21 do 23 czerwca w ramach niezależnego Festiwalu Niezła Sztuka. Inicjatywy, która pokazuje, że w naszym mieście mamy naprawdę wielu utalentowanych i odważnych twórców.


REKLAMA

Fotografia, rysunek, poezja, malarstwo, muzyka, teatr czy rzeźba. To tylko niektóre z dziedzin, w których zaprezentują się chełmianie w otwartej przestrzeni pl. Łuczkowskiego.
Na trzy dni centralne miejsce miasta stanie się sceną, galerią i miejscem spotkań dla tych wszystkich, którzy chcą zobaczyć trochę niezłej sztuki, ale też sami spróbować swoich sił w jej tworzeniu.

W tym roku chcemy nie tylko pokazać prace chełmskich artystów, ale też jak najbardziej zaangażować publiczność w proces tworzenia. Dlatego na Niezłej Sztuce odbędą się ciekawe warsztaty przeznaczone dla wszystkich odwiedzających: zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – zapowiadają organizatorzy.- W końcu sztuka nie zna żadnych ograniczeń i każdy może skrywać w sobie ciekawy talent.

Szczegółowy program festiwalu poznamy już niebawem, tymczasem więcej informacji oraz relacje z poprzednich edycji Niezłej Sztuki można  oglądać na stronie: https://niezlasztuka.org/ oraz na  profilu Niezła Sztuka.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
683
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 920
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 717
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 552
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 585
REKLAMA