REKLAMA
Dobry wieczór z Chadek Gospel Choir
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

„Dobry wieczór” to inicjatywa Kościoła Chrześcijan Baptystów w Chełmie. Tym razem szykuje się wieczór dobrej muzyki z przesłaniem. Zapraszamy w piątek na koncert Chadek Gospel Choir.

Reklama

„Dobry wieczór” to jedna z inicjatyw Kościoła Chrześcijan Baptystów w Chełmie, przez którą organizatorzy chcą tworzyć wartościową przestrzeń dla chełmian w różnym wieku i proponować cyklicznie różnorodne wydarzenia.

Przed nami kolejne z nich! Zapraszamy na wieczór dobrej muzyki z przesłaniem oraz Słowa, które daje nadzieję i życie – kuszą chełmscy baptyści.

Koncert Chadek Gospel Choir odbędzie się w piątek, 29 listopada, o godz. 18.00, przy ul. Ogrodowej 56. 

Chadek Gospel Choir to jeden z bardziej znanych chórów gospelowych we wschodniej Polsce. Działający w Chełmskim Domu Kulturyzespół na przełomie 2019/2020 będzie obchodził jubileusz dziesięciu lat swego istnienia. Chór tworzy ponad trzydziestu pasjonatów śpiewania, których pragnieniem jest oddawanie chwały Bogu przez wspólne wykonywanie pieśni, harmonię, przyjaźń i modlitwę. Wśród członków zespołu przez całą dekadę istnienia byli obecni chrześcijanie kilku denominacji i kościołów.

Od wielu lat zespół prowadzi Grzegorz Głuch – dyrygent, muzyczny producent, kompozytor, wokalista, autor tekstów, jeden z najbardziej rozpoznawalnych liderów muzyki gospel w Polsce, lider Gospel Rain.

Na program piątkowego koncertu złożą się świadome dobrane na ten czas pieśni chwały, w zdecydowanej większości polskich autorów i polskich wykonawców, miedzy innymi: Beaty Bednarz, Mate.O, New Life M., TGD w autorskich aranżacjach Grzegorza Głucha.

W koncercie obok chóru i jego znakomitych solistów, zaśpiewa dobrze znany nie tylko w chełmskim środowisku muzycznym – Mariusz Matera. Zagra znakomity skład instrumentalny muzyków Gospel Rain: Jakub Piotrowski (piano), Marek Fedor (perkusja) i Michał Fedor (bass).

Słowo do zebranych w czasie wydarzenia skieruje pastor Mariusz Klimczak.

Zapraszamy, wstęp wolny!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
204
USC i magistrat do remontu
435
Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
3 020
DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
1 240
Miasto kupiło młyn
1 212
REKLAMA