REKLAMA
Dołącz do akcji „„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Rusza czwarta edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.  Polska Organizacja Turystyczna zaprasza hotelarzy, restauratorów, przedsiębiorców turystycznych, organizacje i innych do udziału w projekcie.

Polska Organizacja Turystyczna, we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki,  rozpoczęła czwartą edycję akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. W jej ramach „za pół ceny” będzie można wypocząć w weekend 9-11 marca br.  Trwa nabór partnerów branżowych. Do projektu mogą przystąpić hotelarze, restauratorzy, przedsiębiorcy turystyczni, organizacje i inne podmioty związane z obsługą ruchu turystycznego.Zgłoszenia można wysyłać za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Tam też znajdują się szczegółowe informacje o akcji i możliwościach udziału w niej.


REKLAMA

Celem akcji jest prezentacja ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenie Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównymi okresami urlopowymi. Takie działanie wpływa na pobudzanie krajowego ruchu turystycznego i zachęca rodaków do spędzania wolnego czasu w Polsce.

– „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” cieszy się ogromnym, stale rosnącym zainteresowaniem wśród turystów. Za nami już trzy edycje, które za każdym razem pokazują nam, że Polacy chętnie korzystają z możliwości odkrywania piękna swojego kraju” – ocenia Witold Bańka, minister sportu i turystyki .

Głównymi beneficjentami akcji są przede wszystkim polscy turyści, którzy mogą zaplanować wypoczynek w Polsce w korzystnej cenie. Beneficjentem jest także branża turystyczna, która może liczyć na wpływy finansowe, a przez konsolidację działań zyskuje możliwość wspólnej promocji w tzw. sezonie niskim. Akcja ma także spopularyzować wypoczynek w Polsce w okresie wiosennym i jesiennym.

Akcja z każdą edycją przynosi coraz więcej korzyści. Również i tym razem liczymy na wzrost liczby partnerów i przygotowanych przez nich ofert. To dla nich szansa, by zaprezentować swoje najlepsze atuty i przekonać turystów do powrotu w innym terminie – mówi Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej. –  Inspirujemy Polaków do podróżowania po całej Polsce, nie tylko wewnątrz jednego regionu czy miasta.

W przeprowadzonym na zlecenie POT badaniu, podczas trzeciej edycji akcji, aż 87 proc. respondentów wskazało, że odnieśli oni z uczestnictwa w niej „dużą korzyść”, a 86 proc. zapowiedziało udział w kolejnych edycjach. Prawie 80 proc. partnerów branżowych, którzy włączyli się w kampanię poleciłoby innym podmiotom turystycznym zgłoszenie się do kolejnych edycji. Od zapoczątkowania akcji w 2016 r. skorzystało z niej 250 tys. turystów – podaje kurier PAP.

Rejestracja partnerów branżowych kończy się 13 lutego br. Sprzedaż ofert ruszy 21 lutego br., a finał akcji zaplanowano na weekend od 9 do 11 marca.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ferie. Nie siedź w domu
227
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
476
Wiosną ruszy budowa galerii
1 452
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 070
Plac wypięknieje
1 338
REKLAMA