REKLAMA
Drzewa w Borku idą pod topór
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wycinka drzew w  Borku rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 30 października br. Część lasu została objęta zakazem wstępu dla spacerowiczów. Zwracajcie uwagę na żółte tablice, które o tym informują i bądźcie ostrożni.

Nadleśnictwo Chełm uspokaja, że wycinka ma charakter wyłącznie pielęgnacyjny. Usuwane będą drzewa chore, uszkodzone, które mogą być niebezpieczne dla spacerujących i te o gorszych parametrach technicznych. Celem prac jest poprawa jakości drzewostanu oraz bezpieczeństwa ludzi.


REKLAMA

Wycinka odbywać się będzie na terenie przylegającym bezpośrednio do cmentarza komunalnego. Potrwa do połowy grudnia 2017 r. Leśnicy ostrzegają, że prace przy ścince drzew mogą być bardzo niebezpieczne i apelują o zachowanie ostrożności.

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej
  o 21:59

  A nowe nasadzenia?W Chelmie wycinanie modne,a gdzie nowe drzewa?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Obchody 37. rocznicy stanu wojennego
  4 657
  Wigilia chełmian
  487
  Budżetowe konsultacje
  418
  Minister Brudziński w Chełmie
  785
  Jest nowy skarbnik miasta
  4 456
  REKLAMA