REKLAMA
Drzewa w Borku idą pod topór
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wycinka drzew w  Borku rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 30 października br. Część lasu została objęta zakazem wstępu dla spacerowiczów. Zwracajcie uwagę na żółte tablice, które o tym informują i bądźcie ostrożni.

Nadleśnictwo Chełm uspokaja, że wycinka ma charakter wyłącznie pielęgnacyjny. Usuwane będą drzewa chore, uszkodzone, które mogą być niebezpieczne dla spacerujących i te o gorszych parametrach technicznych. Celem prac jest poprawa jakości drzewostanu oraz bezpieczeństwa ludzi.


REKLAMA

Wycinka odbywać się będzie na terenie przylegającym bezpośrednio do cmentarza komunalnego. Potrwa do połowy grudnia 2017 r. Leśnicy ostrzegają, że prace przy ścince drzew mogą być bardzo niebezpieczne i apelują o zachowanie ostrożności.

 

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej
  o 21:59

  A nowe nasadzenia?W Chelmie wycinanie modne,a gdzie nowe drzewa?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Premiera filmu o Dyrekcji
  865
  Chełm – miasto dla bogaczy
  2 034
  Rozbili grupę przestępczą
  2 469
  Nowa atrakcja turystyczna. Zobacz krypty biskupów unickich
  3 536
  Był odpust na Górce
  18 509
  REKLAMA