REKLAMA
Dwie kolizje przed północą
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do dwóch kolizji doszło wczoraj wieczorem w powiecie krasnostawskim. W miejscowości Gorzków Wieś samochód wypadł z drogi i leżał na poboczu. Natomiast w Krasnymstawie doszło do potrącenia pieszej.

W środę w godzinach wieczornych policjanci krasnostawskiej drogówki pojechali do miejscowości Gorzków Wieś, gdzie zgodnie ze zgłoszeniem doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu zastali leżący na poboczu na lewym boku samochód renault, a przy nim stojących mężczyznę i kobietę. Mundurowi ustalili, że osobówkę prowadził  28-letni mieszkaniec gm. Rybczewice, przewożąc jako pasażerkę 24-latkę. Jako przyczynę kolizji wskazali utratę panowania nad pojazdem. Oboje zostali przewiezieni do szpitala.  Kierujący doznał ogólnych potłuczeń.
Jednak to nie koniec przykrych dla niego wiadomości, gdyż po zbadaniu trzeźwości okazało się, że miał on 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo prowadził samochód bez uprawnień.
Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.
Mniej więcej w tym samym czasie drugi patrol obsługiwał zdarzenie w Krasnymstawie. Na miejsce zostali skierowani ze względu na to, iż 45-letnia mieszkanka gminy Łopiennik Górny cofając swoim seatem najechała na kobietę. Była nią 38-letnia mieszkanka Krasnegostawu, która próbując dostać się na drugą stronę ulicy, wbiegła na jezdnię wprost pod cofający pojazd. Została przewieziona do szpitala z niegroźną raną głowy.
Kierująca osobówką była trzeźwa, natomiast piesza miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem
124
Ferie. Nie siedź w domu
229
Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
492
Wiosną ruszy budowa galerii
1 464
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
4 081
REKLAMA