REKLAMA
Dwie kolizje
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do dwóch kolizji drogowych doszło wczoraj na terenie powiatu krasnostawskiego. Trzy samochody zderzyły się na skrzyżowaniu, a jeden zderzył się z sarną.

Reklama

Wczoraj po południu (9 stycznia) na jednej z ulic Krasnegostawu doszło do kolizji drogowej z udziałem trzech samochodów. Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem osobowym m-ki Volkswagen, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na skrzyżowaniu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Mercedes, którego kierujący jechał na wprost, doprowadzając do zderzenia. Następnie pojazdy uderzyły w trzeci samochód m-ki Volvo, którego kierująca czekała na możliwość włączenia się do ruchu.

27-letni mieszkaniec gminy Kraśniczyn, który kierował volkswagenem, został ukarany mandatem karnym. Podczas zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Do następnego zdarzenia doszło w Siennicy Królewskiej Dużej, gdzie bezpośrednio przed jadący pojazd m-ki Hyundai wbiegła sarna. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń, natomiast zwierzę uciekło. W wyniku kolizji uszkodzeniu uległy reflektory, przedni zderzak oraz błotnik pojazdu.

Policjanci przypominają, że warunki drogowe są niesprzyjające – opady, mgły, spadająca nocą temperatura powodują, że widoczność jest ograniczona, a drogi śliskie. Apelują o zdrowy rozsądek i zachowanie ostrożności.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
205
USC i magistrat do remontu
435
Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
3 029
DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
1 240
Miasto kupiło młyn
1 212
REKLAMA