REKLAMA
Dziewczęta wytańczyły podium
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

XIII Otwarty Przegląd Zespołów Tanecznych „LOVE TO DANCE” w Terespolu był dziesiątym – ostatnim konkursem w tym roku szkolnym, w którym wziął udział Zespół Tańca Jazzowego BALLO.

18 czerwca pięćdziesiąt tancerek z trzech grup BALLO pod kierunkiem Sabiny Englot startowało w konkursie w kategorii show dance prezentując po dwie choreografie.

Reklama

Każda z formacji została doceniona przez komisję sędziowską. Najmłodsza grupa – BALLO JUNIOR otrzymała III miejsce w kategorii dzieci za przebojowe „Papugi show” w choreografii Sabiny Englot. Grupa średnio zaawansowana – BALLO II wywalczyła również III miejsce w kategorii juniorzy – mówi Mariusz Cimek z MDK-u.

Miejsce na podium zapewniły im subtelnie wytańczone „Cztery pory roku” w choreografii Małgorzaty Ziółkowskiej. Tytuł najlepszej choreografii show dance w cały konkursie wraz z nagrodą pieniężną otrzymała grupa BALLO I. Dziewczęta wytańczyły tę nagrodę spektaklem tanecznym pt „Dotyk przeznaczenia” w choreografii Sabiny Englot, która na co dzień pracuje ze wszystkimi grupami BALLO. Sukcesy na przeglądzie w Terespolu zakończyły sezon konkursowy w roku szkolnym 2016/2017Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Jeszcze tydzień na zgłaszanie projektów do chełmskiego BO
Ostatnie dni na zgłaszanie projektów do chełmskiego BO
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA