REKLAMA
Dziewczyny na medal
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Szczęśliwym miastem dla zawodniczek Cementu-Gryf Chełm były Komorniki k/Poznania. Z ogólnopolskich zawodów przywiozły trzy medale.

Reklama

Najwięcej powodów do radości miała uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmie Urszula Piotrowska, która ze srebrnym medalem stanęła na drugim stopniu podium.

Medale dla Chełma z brązowego kruszcu wywalczyły  Danuta Lisiewicz (SP nr 1 w Chełmie) i Daniela Tkachuk (Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie).
Bliska zdobycia medalu była Dagmara Branicka (Szkoła Podstawowa nr 11 w Chełmie), która w walce o brązowy medal przy remisie 1:1 uległa swojej przeciwniczce i zajęła wysoko punktowane piąte miejsce.
Na siódmym miejscu w kraju zawody ukończyła Julia Pracz (Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie).

Dziewczęta do zawodów przygotowywali trenerzy Dariusz Kucharski i Igor Lobas.

Puchar Polski był jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Polski juniorów młodszych rozgrywanych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zawody te objęte są systemem sportu  młodzieżowego prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Ta coroczna impreza dla młodych sportowców rozgrywana jest we wszystkich olimpijskich dyscyplinach.
Z Chełma do tego prestiżowego współzawodnictwa zakwalifikowało się 9 zawodniczek: Katarzyna Jargieła, Julia Pracz, Klaudia Karwowska, Dagmara Branicka, Danuta Lisiewicz, Daniela Tkachuk, Patrycja Piotrowska, Urszula Piotrowska i Małgorzata Małek.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Aktualizacja: chłopak trafił do schroniska dla nieletnich RMF FM: Zabójstwo w Chełmie! 14-latek zabił macochę i ranił jej syna.
11 909
Obwodnica coraz bliżej
1 399
Inwestycje i rozwój. Chełm podsumowuje rok
1 131
Ranking szkół. Duży skok I LO
1 188
Wywóz śmieci. Nowe stawki od lutego
960
REKLAMA