REKLAMA
Nasze dziurawe miasto. Ciąg dalszy
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Czytelnicy nie zawodzą. Otrzymaliśmy od Was wskazania kolejnych ulic zapomnianych przez władze i służby odpowiedzialne za nawierzchnię. Wśród propozycji – naszym zdaniem – zdecydowanie zwycięża ul. Partyzantów.

Dokładnie rzecz biorąc, Wasze słuszne pretensje dotyczą odcinka od wjazdu na parking przy Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych aż do skrzyżowania z ul. Siedlecką. Dziury w nawierzchni mogą tam zniechęcić każdego. Mogą, ale tego nie robią. Trudno się dziwić – jak inaczej  dojechać do wspomnianego ZUS, czy KRUS?Oczywiście wiemy, że przy Partyzantów znajdują się również: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, Chełmska Biblioteka Publiczna, Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole Integracyjne. Jednak dla odpowiedzialnych za miejskie ulice, jedyny możliwy dostęp do tych instytucji, nie jest zapewne wystarczającym argumentem do naprawy drogi. Przecież jeśli komuś naprawdę zależy, to i „pod górkę” i „pod wiatr” do szkoły dojdzie. Do tych właśnie uparciuchów apelujemy szczególnie – uważajcie na dziury w jezdni. Brak ostrożności może Was zmusić do skorzystania z usług mechanika, a to znacznie podwyższy koszty Waszej edukacji.

Dotychczas pisaliśmy o:

***

Pisanie: „ciąg dalszy” w odniesieniu do kolejnego materiału poświęconego dziurawym ulicom naszego miasta zakrawa na dowcip. Niestety kiepski, bo należałoby napisać: ta historia nie ma końca. Mimo to zachęcamy do przesyłania informacji o podobnych „niespodziankach” czyhających na kierowców i pieszych poruszających się chełmskimi ulicami. Może za naszym pośrednictwem oszczędzicie komuś znacznych wydatków.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Michał
  o 15:40

  Zapraszam na ulicę Okszowską – mnóstwo nierówności, dziur i do tego nikomu nie potrzebne tory, których jedynym celem jest niszczenie zawieszenia samochodów. Ostatnio nawet jeden facet sam tam zasypywał dziury cementem, bo się jeździć nie da.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Wyborczy wieczór
  2 337
  Pomoc dla niepełnosprawnych na wybory
  329
  Jeden ze skazanych ws. kupowania głosów był członkiem Postaw na Chełm i SLD
  4 963
  Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
  4 587
  Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
  4 374
  REKLAMA