REKLAMA
Nasze dziurawe miasto. Koncert naszych życzeń
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wygląda na to, że uwierzyliście w naszą moc sprawczą. Po informacji o załatanych dziurach na ulicy Partyzantów posypały się Wasze propozycje.  Będziemy się starać systematycznie je prezentować. Niestety nie możemy zagwarantować, że także tym razem coś w stanie nawierzchni Waszych ulic ulegnie poprawie.

Tytułową ilustrację stanowi w gruncie rzeczy niewielka dziurka w jezdni ul Rejtana. Naszym zdaniem jest jednak szczególnie wstydliwa. dosłownie kilkanaście metrów dalej wjeżdżamy na świeżutko wyremontowaną ulicę Wojsławicka. Trochę głupio, prawda?

A teraz po kolei:

Ulica Zamojska

– wielka szkoda, że któryś z członków ekipy łatającej Partyzantów nie podniósł głowy i nie zerknął w stronę urokliwej skądinąd ul Zamojskiej. Tuż obok skrzyżowania pyszni się taka oto dziura. Inna sprawa, że cała Zamojska o remont prosi się od dawna.

Skrzyżowanie ul. Pocztowej i Sybiraków

– Całkiem blisko od Zamojskiej, ale położone w ruchliwym już miejscu skrzyżowanie. Niby dziura niezbyt wielka, ale na wizerunek miasta i stan kół i zawieszeń naszych samochodów działa fatalnie.

Wolwinów

–  I na koniec kilka zbliżeń z ulicy, o której można chyba powiedzieć, że jest chyba swoistym matecznikiem wszystkich dziur w chełmskich drogach. Szanowni Czytelnicy, oto dziury z ulicy Wolwinów w całej okazałości:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dotychczas na naszą listę drogowych porażek trafiły:

 

Komentarze

 • Lena
  o 15:13

  Wolwinów!! Ta ulica to mój Faworyt. Wizytówka gospodarności Władz miasta Chełma.

  + 22
  - 22
 • Roma
  o 20:33

  Straszne !!! takie ulice w XXI wieku, żyjemy podobno w Unii Europejskiej,

  + 22
  - 22
 • Agnieszka
  o 19:09

  Nie ma zdjęć nie ma dziurawych dowodów.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  REKLAMA