REKLAMA
Europejski turniej speed-ball
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

 Ponad 100 zawodników z niemal całej Europy przyjedzie w weekend do Chełma. Rywalizować będą w ramach Trzeciego Europejskiego Speed-ball Campu.

Imprezę o takim charakterze i rozmachu będziemy mogli podziwiać w Chełmie dzięki staraniom Katarzyny Janickiej – nauczycielki SP nr 1 w Chełmie, ambasadorki Speed-ball Polska na Polskę Wschodnią i popularyzatorki tej dyscypliny sportu. Zaangażowanie Janickiej (nie tylko na tym polu) dostrzeżono w ubiegłym roku, kiedy została uhonorowana tytułem „Społecznika Roku”.


REKLAMA

Nasze miasto w europejskim turnieju reprezentować będzie 17 zawodników. Organizatorzy podkreślają, że oprócz emocji związanych z rywalizacją, równie ważna będzie możliwość skorzystania z doświadczeń najlepszych zawodników speed-ball z całej Europy. To także wyróżnienie dla lokalnych struktur speed-ball i prestiż dla miasta.

Speed-ball to sport, który ma krótką, bo zaledwie kilkuletnią historię w naszym kraju. Na czym polega, przeczytacie tutaj. Więcej informacji o sporcie na chełmskim podwórku znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do hali MOSiR na Trzeci Europejski Speed-ball Camp, od 2 do 4 marca br. W sobotę o godz. 12.30 warto wybrać się na pokaz mistrzów speed-ball. Finały zawodów w niedzielę o godz. 12.30.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
277
Ranking szkół. Liderem znów II LO
951
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 541
Umowa na Kolejową
1 415
Zmiany w UM. Będą departamenty
1 971
REKLAMA