REKLAMA
Europejskie Dni Pracodawców w Chełmie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie zaprasza do udziału w Europejskich Dniach Pracodawców. Będą trwały cały tydzień 5-9 listopada.

REKLAMA

Europejskie Dni Pracodawców to przedsięwzięcie zainicjowane przez Europejskie Publiczne Służby Zatrudnienia na rzecz wspierania współpracy pomiędzy pracodawcami i instytucjami rynku pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej.


REKLAMA

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie włącza się w tę inicjatywę i zaprasza pracodawców na konsultacje indywidualne w siedzibie urzędu codziennie w godz.inach 08.00 – 15.00.

W czasie indywidualnych konsultacji pracodawcy pozyskają informacje o aktualnej sytuacji na rynku pracy w zakresie dostępności pracowników, wszelkich oferowanych przez urząd pracy formach wspierania pracodawców przy zatrudnianiu pracowników, z zakresu podnoszeniu kwalifikacji pracowników i pracodawcy oraz zatrudniania cudzoziemców spoza UE i obszaru EOG (procedura oświadczenia i zezwolenia na pracę sezonową).

Dodatkowo uruchomione zostaną punkty informacyjno-konsultacyjne, w ramach których możliwy będzie bezpośredni kontakt pracodawców z doradcami z urzędu:

  • we wtorek, 6 listopada, w godzinach 10.00-13.00 w siedzibie Urzędu Miasta Chełm, ul Lubelska 65,
  • w środę, 7 listopada, w godzinach 10.00-13.00 w siedzibie Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Chełmie, al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8.

Pracownicy PUP zapraszają również do kontaktu z doradcami klienta w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Chełmie, Pl. Niepodległości 1, (I piętro) pokój 162, tel. 82 562 76 60 lub 82 562 76 37.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
678
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 804
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 709
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 544
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 578
REKLAMA