REKLAMA
Ferie zimowe
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W przyszłym tygodniu zaczynają się ferie zimowe dla uczniów czterech województw. Pozostali, w tym uczniowie z woj. lubelskiego, muszą poczekać jeszcze miesiąc.

Od 14 do 27 stycznia przerwę w lekcjach będą mieli uczniowie z województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego.


REKLAMA

Tydzień później wolne rozpocznie się w woj. podlaskim i warmińsko-mazurskim. Tam ferie potrwają od 21 stycznia do 3 lutego.

Od 28 stycznia do 10 lutego wypoczywać będą uczniowie z województw: dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i zachodniopomorskiego.

Jako ostatni na ferie wyruszą uczniowie z województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i śląskiego. Lekcji nie będzie między 11 a 24 lutego 2019 r.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zaczęli łatać dziury
403
PUM – raport otwarcia
463
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
314
Ranking szkół. Liderem znów II LO
1 116
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 609
REKLAMA