REKLAMA
Festiwal kolęd
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chodzi o to, by nie zanikł piękny zwyczaj kolędowania. To jeden z celów, jaki przyświeca I Krasnostawskiemu Festiwalowi Kolęd.

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza na I Krasnostawski Festiwal Kolęd, który odbędzie się w poniedziałek 15 stycznia 2018 r. Celem festiwalu jest pielęgnacja tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz ochrona przed zanikaniem zwyczaju kolędowania, prezentacja twórczości kolędniczej, pobudzanie twórczych zainteresowań mieszkańców Krasnegostawu.


REKLAMA

Na Festiwalu wystąpią: Zespół Śpiewaczy Biesiada, Chór Krasnostawskiego Domu Kultury, Chór Męski KDK, Kapela Uroczysko, Zespół Uniwersytetu III Wieku, Zespół Fajsławianki, Kapela Cukrowniacy, Zespół Alternatywy 5, Zespół Młodzieżowy z Małochwieja Małego, Chór Amicus KDK i Zespół Kolędniczy KDK.

Festiwalowe koncerty rozpoczną się od godz. 17, w poniedziałek 15 stycznia br., w sali widowiskowej KDK.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Premiera filmu o Dyrekcji
893
Chełm – miasto dla bogaczy
2 060
Rozbili grupę przestępczą
2 477
Nowa atrakcja turystyczna. Zobacz krypty biskupów unickich
3 545
Był odpust na Górce
18 687
REKLAMA