REKLAMA
W czasie festiwalu autobusy pojadą objazdami
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Festiwal Kolory Muzyki wystartował. W związku z tym kierowców oraz pasażerów Chełmskich Linii Autobusowych, czekają spore utrudnienia w ruchu.

W związku z zamknięciem ulicy Lubelskiej od skrzyżowania z Dreszera do skrzyżowania ulic Młodowskiej z Kopernika, autobusy będą kursowały objazdem od Kameny przez Armii Krajowej – I Armii Wojska Polskiego – Żwirki i Wigury – Słowackiego i dalszą stałą trasą.

Autobusy na trasie objazdu będą zatrzymywały się na przystankach na ulicy Armii Krajowej przy Hotelu Kamena i ul. Słowackiego przy Chełmskim Domu Kultury (w obu kierunkach).


REKLAMA

Objazdy dotyczą dni trwania festiwalu – 21, 22, 28 i 29 lipca oraz 4 i 5 sierpnia w godzinach od 16:00 do 06:00. Szczegółowych informacji udziela dyspozytor pod nr tel. 82 562 23 01 lub 82 562 23 06.

Festiwal „Kolory Muzyki” z nową lokalizacją. Sprawdź, kto wystąpi!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
PUM – raport otwarcia
812
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
324
Ranking szkół. Liderem znów II LO
1 176
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 620
Umowa na Kolejową
1 461
REKLAMA