REKLAMA
Festiwal piosenki o miłości
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zapraszamy do udziału w IX Festiwalu Polskiej Piosenki o Miłości o Różę Małego Księcia. Na głoszenia jest czas tylko do środy.

Celem festiwalu jest tworzenie – na poziomie lokalnym – warunków do rozwoju twórczości dzieci i młodzieży, kształtowanie ich wrażliwości oraz promocja osób utalentowanych muzycznie.


REKLAMA

W festiwalu mogą brać udział soliści lub duety, w dwóch kategoriach: A (klasy IV – VI szkół podstawowych) oraz B (klasy gimnazjalne), zarówno dla solistów,  jak i duetów (w duetach do kategorii wiekowej brany będzie wiek starszego uczestnika).
Zgłoszenia przyjmowane są na Kartach Zgłoszeń do środy 16 maja w Biurze Promocji Gminy Chełm bądź pod adresem internetowym [email protected]. Przesłuchania eliminacyjne zaplanowano na piątek, 18 maja, godz. 11, w świetlicy w Żółtańcach.
Finał odbędzie się 27 maja br. nad zalewem w Żółtańcach na Festynie Dzieci Dzieciom. Szczegółowe informacje na stronie Urzędu Gminy Chełm.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zaczęli łatać dziury
403
PUM – raport otwarcia
462
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
314
Ranking szkół. Liderem znów II LO
1 115
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 608
REKLAMA