REKLAMA
Forum Inicjatyw Pozarządowych
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Lubelskie Forum Inicjatyw Pozarządowych 2018 to dwudniowe święto lubelskich organizacji pozarządowych. Zapraszamy 4 i 5 października br.

REKLAMA

Organizacje pozarządowe działające na terenie woj. lubelskiego mogą wziąć udział w Lubelskim Forum Inicjatyw Pozarządowych 2018”.
Integralną częścią spotkania będzie „Konwent – Regionalna Sieć Współpracy Organizacji Pozarządowych z Samorządem Terytorialnym” organizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.
Organizatorami dwudniowego święta lubelskich organizacji pozarządowych są: Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego, Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.


REKLAMA

Zgłoszenia udziału będą przyjmowane do 27 września 2018 r. za pośrednictwem formularza elektronicznego na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYIEvlNmb2Vor0o6DbY2mfejgrjV_hWRwRYX7yu8tQjbWi7A/viewform

Więcej informacji można uzyskać: e-mail: [email protected], tel. 81 533 12 17 lub na stronie wydarzenia.

LFIP 2018 odbędzie się 4 i 5 października br. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Pl. Teatralny 1.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
726
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 382
Spółki miejskie. Czas działań
1 529
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 797
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 251
REKLAMA