REKLAMA
„Fuga” w DKF
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do Chełma przyjedzie Gabriela Muskała – autorka scenariusza i odtwórczyni głównej roli w filmie „Fuga”. Zapraszamy w sobotę do DKF Rewers.

„Fuga” to opowieść o pamięci. Główna bohaterka – Alicja – nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?


REKLAMA

Film wyreżyserowała Agnieszka Smoczyńska, a scenariusz napisała Gabriela Muskała. Ona też zagrała Alicję i będzie gościem specjalnym sobotniego pokazu w chełmskiej „Zorzy”.

Gabriela Muskała to aktorka filmowa i teatralna, ale także dramatopisarka i wykładowca łódzkiej szkoły filmowej. Jest laureatką wielu festiwali i prestiżowych nagród przyznawanych przez krytyków i publiczność. Popularność przyniosły jej m.in. role w serialach „Londyńczycy”, „Głęboka woda”, „Paradoks” oraz w filmie „Moje córki krowy” (nominacja do Orła dla najlepszej aktorki w 2016 r.). Obecnie można ją oglądać w kinach w najnowszym filmie Marka Koterskiego pt. „7 Uczuć” i oczywiście w „Fudze”.

Zapraszamy na kolejne spotkanie DKF Rewers, w sobotę, 8 grudnia, godz. 18, CKF Zorza. Bilety po 10 zł.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 655
Ferie. Nie siedź w domu
454
Plac wypięknieje
1 250
Koncepcja programowa na S12
2 293
Zapłacimy za parkingi?
647
REKLAMA