REKLAMA
„Fuga” w DKF
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do Chełma przyjedzie Gabriela Muskała – autorka scenariusza i odtwórczyni głównej roli w filmie „Fuga”. Zapraszamy w sobotę do DKF Rewers.

REKLAMA

„Fuga” to opowieść o pamięci. Główna bohaterka – Alicja – nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?


REKLAMA

Film wyreżyserowała Agnieszka Smoczyńska, a scenariusz napisała Gabriela Muskała. Ona też zagrała Alicję i będzie gościem specjalnym sobotniego pokazu w chełmskiej „Zorzy”.

Gabriela Muskała to aktorka filmowa i teatralna, ale także dramatopisarka i wykładowca łódzkiej szkoły filmowej. Jest laureatką wielu festiwali i prestiżowych nagród przyznawanych przez krytyków i publiczność. Popularność przyniosły jej m.in. role w serialach „Londyńczycy”, „Głęboka woda”, „Paradoks” oraz w filmie „Moje córki krowy” (nominacja do Orła dla najlepszej aktorki w 2016 r.). Obecnie można ją oglądać w kinach w najnowszym filmie Marka Koterskiego pt. „7 Uczuć” i oczywiście w „Fudze”.

Zapraszamy na kolejne spotkanie DKF Rewers, w sobotę, 8 grudnia, godz. 18, CKF Zorza. Bilety po 10 zł.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
547
Hala produkcyjna już gotowa
616
Stawiamy na naukę
410
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
948
REKLAMA