REKLAMA
Gardziński Chełmianinem Roku
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Grzegorz Gardziński – prezes zarządu Chełmskiego Klubu Sportowego „Chełmianka” – został Chełmianinem Roku 2017. Uroczyste wręczenie tytułu już jutro.

Tytuł „Chełmianin Roku” jest przyznawany od roku 1997. Mogą na niego liczyć osoby wyróżniające się szczególną aktywnością zawodową, społeczną, zaangażowanym działaniem na rzecz innych.
Wśród kandydatów zgłoszonych do tytułu „Chełmianin Roku 2017” Kapituła postanowiła wybrać Grzegorza Gardzińskiego, który sprawuje funkcję prezesa zarządu ChKS „Chełmianka”. Doceniono jego pracę społeczną, zaangażowanie i osiągnięcia dla rozwoju sportu, a zwłaszcza piłki nożnej w naszym mieście.
Tutaj możecie przeczytać rozmowę z laureatem o sprawach „Chełmianki”.


REKLAMA

Do tej pory obyczajem było, że tytuł był ogłaszany i wręczany podczas jednej z ostatnich w roku sesji Rady Miejskiej. Tym razem będzie inaczej. Laureat otrzyma swój tytuł już jutro, 25 sierpnia, podczas Nocy Kultury. Uroczystość odbędzie się około godz. 19.30, na scenie przy kinie Zorza (ul. Strażacka).

Gratulujemy!

***

Przypomnijmy, że kandydatów do tytułu może zgłaszać każdy – osoby fizyczne i prawne, organizacje społeczne, stowarzyszenia i instytucje. Honorowy tytuł „Chełmianin Roku” jest przyznawany corocznie. Jego laureatem można zostać tylko jeden raz.
Chełmianin roku uhonorowany zostaje okolicznościowym medalem, otrzymuje też akt nadania tytułu.
Dotychczas laureatami tytułu byli (kolejno): Krzysztof Grabczuk, Andrzej Kosior, Witold Grela, Dariusz Jabłoński, dr Wojciech Krawczyk, Lucyna Kropp, Longin Jan Okoń, Stanisław Adamiak, Grzegorz Gorczyca, Zbigniew Lubaszewski, Józef Zając, Michał Gołoś, Andrzej Buko, Tadeusz Marek Boniecki, Marek Dyjak, Wojciech Hetman oraz Lucjan Jagiełło.

W skład Kapituły wchodzą przedstawiciele samorządu, laureaci tytułu z lat poprzednich oraz przedstawiciele mieszkańców miasta.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Heny
  o 18:11

  Sami sobie dają.?!

  + 22
  - 22
 • Mirek
  o 18:08

  Nawet w gratulacjach Karolina i Jola bije fałszem i niechlujnością. Jaki Pan taki kram.

  + 22
  - 22
 • Karolina
  o 19:18

  Gratulacje wspaniały czlowiek kolega o przyjaciel

  + 22
  - 22
 • Jola
  o 19:14

  Gratulacje wspaniały czlowiek kolega o przyjaciel.

  + 22
  - 22
 • Kolega
  o 15:08

  Wstyd. Zdradził prawicę dla chleba od komunistów. Ostanie lata wraz z Fiszową wspirał rujnowanie miasta Chełm. Wstyd.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Ferie. Nie siedź w domu
  227
  Biuro pomoże zdobyć fundusze na termomodernizację
  476
  Wiosną ruszy budowa galerii
  1 452
  Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
  4 070
  Plac wypięknieje
  1 338
  REKLAMA