REKLAMA
Giertych w Chełmie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mecenas Roman Giertych, niezrównany komentator polskiej sceny politycznej, przyjeżdża w poniedziałek do Chełma. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Już dzisiaj zarezerwujcie sobie czas. Zapowiada się niezła jazda. Nikt przecież  tak jak Roman Giertych nie komentuje poczynań „dobrej zmiany” – zachęca Platforma Obywatelska dla Chełma.

Polityk, adwokat o ciętym języku i piórze przyjeżdża do Chełma w poniedziałek, 18 czerwca. Spotkanie w ramach Klubu Obywatelskiego rozpocznie się o godz. 17, w hotelu „Duet” przy Hrubieszowskiej 54 A.
Na spotkanie i rozmowy z mieszkańcami Chełma zapowiedzieli się też posłowie PO: Joanna Mucha i Stanisław Żmijan.


REKLAMA

Kluby Obywatelskie to pomysł Platformy Obywatelskiej. Zaczęły powstawać, by tworzyć nową przestrzeń dla debaty i działania. W ramach Klubów odbywają się m.in. dyskusje z ekspertami o zagrożeniach i perspektywach, o lokalnych problemach i możliwościach ich rozwiązania.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Bezkom
  o 15:01

  Wielu chciałoby być takim prawnikiem!!!!!!!! Nie trzęsie portkami

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 17:03

  „Polak”?A ile aktow oskarzenia zero napisal?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Będą stypendia dla najzdolniejszych
  596
  Wybierz Społecznika Roku
  320
  Szkoły szykują się do strajku
  363
  Jak usprawnić miejską komunikację?
  1 443
  Już pracują nad S12 do Dorohuska
  1 104
  REKLAMA