REKLAMA
Gowin zgłasza kandydata na prezydenta Chełma
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj podczas konferencji prasowej, Jarosław Gowin, wicepremier i lider partii Porozumienie, wskazał kandydata swojego ugrupowania na prezydenta Chełma. Ma nim być Jakub Banaszek.

REKLAMA

Jak relacjonuje portal tvn24.pl, Jarosław Gowin mówił wczoraj w Lublinie, że jego zdaniem obóz Zjednoczonej Prawicy w wyborach samorządowych wystawi wspólnych kandydatów.


REKLAMA

… w niektórych przypadkach chcielibyśmy, aby to byli kandydaci zaproponowani przez Porozumienie Jednym z takich miast ma być Chełm (…). Chcielibyśmy, aby wspólnym kandydatem Zjednoczonej Prawicy (na prezydenta) w Chełmie był Jakub Banaszek.

Banaszek (na zdjęciu z lewej) jest obecnie doradcą ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła, doradza także wojewodzie lubelskiemu. Zdaniem J. Gowina wkrótce może objąć inne ważne stanowisko rządowe.

Jarosław Gowin wraz z Banaszkiem i poseł Beatą Mazurek odwiedzą dzisiaj Chełm (m.in.: Browar Jagiełło i firmę BH Meble). Zaplanowano także jego spotkanie z mieszkańcami powiatu chełmskiego – Pałac Suchodolskich w Dorohusku (godz. 16.15). Wizytę jednak rozpocznie spotkanie opłatkowe w chełmskiej PWSZ.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Zofia
  o 19:31

  Popieram słowa Leszka!!! Nie ma to znaczenia czy z Warszawy czy z Wrocławia Najważniejsze żeby umiał zarządzać miastem i mał pomysł na rozwój Chełma. B.dobre kluby piłkarskie wynajmują trenerów z zagranicy. Dlaczego nie my!!!

  + 22
  - 22
 • Andrzej S
  o 19:12

  A nie potraficie Obywatele Chelma znalezc kogos od nas?

  + 22
  - 22
 • Leszek
  o 19:04

  Mario, a wolisz dziadków pokroju Górnego? Tacy ludzi maja wizje rodem z lat 60. Moze juz wystarczy komuny w Chełmie.

  + 22
  - 22
 • Maria
  o 18:38

  Przeciez on z Warszawy i młody siur

  + 22
  - 22
 • Andrzej S
  o 18:19

  A co ten czlowiek kiedykolwiek proponowal w naszym miescie.Rekomendacja Gowina to kompletna kompromitacja.

  + 22
  - 22
 • Zx
  o 17:34

  Mam nadzieje, ze wybory samorzadowe bedą szansą dla naszego miasta i cos sie wreszcie pozmienia. Ciekawa jestem kiedy będą oficjalne kansydatury..
  przeciez wszystko moze sie pozmieniac

  + 22
  - 22
 • Wiktor
  o 16:24

  Dajcie szansę młodemu facetowi!!! Może ma jakieś dobre pomysły. Trzymam kciuki. Im więcej propozycji tym lepiej. Gratulacje dla PIS że to nie Brzeński ponownie.

  + 22
  - 22
 • jhg
  o 15:25

  Zaraz zaraz, skoro on doradza ministrowi zdrowia i służba zdrowia wygląda jak wygląda to strach się bać co zrobi z i tak już ledwo dyszącym Chełmem. Poza tym wiadomo o co chodzi, stare szychy partyjne znalazły sobie kozła ofiarnego żeby ich pousadzał na stołki, a jak miasto będzie dogorywać to się zrzuci winę na młodego i po sprawie.

  + 22
  - 22
 • Chełmianka
  o 15:15

  To Gowin też ma swojego Misia?

  + 22
  - 22
 • juzwa
  o 11:12

  hahaha ten gnojek na prezydenta 🙂 hahahahhaha

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Będzie więcej połączeń kolejowych
  621
  Dreszera i Ceramiczna do remontu
  787
  Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
  1 453
  Spółki miejskie. Czas działań
  1 565
  Personalne roszady w miejskich spółkach
  3 818
  REKLAMA