REKLAMA
Grabczuk na prezydenta
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dariusz Grabczuk jest kandydatem na prezydenta Miasta Chełm. Popiera go Koalicja Obywatelska powołana przez Platformę Obywatelską i Nowoczesną. Dziś po południu oficjalne ogłoszenie kandydatury.

Dariusz Grabczuk  znany jest chełmianom głównie jako nauczyciel i wieloletni radny. Ma 50 lat. Obecnie pracuje w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6. Zapewne mniej osób wie, że jest również zdolnym przedsiębiorcą – od 1999 roku prowadzi własną firmę – PW „Sprint”.

Obowiązki zawodowe nie przeszkadzają mu w aktywności na rzecz mieszkańców miasta. Od roku 2006 nieprzerwanie aż do dzisiaj jest radnym Rady Miasta Chełm. W kadencji 2010-2014 pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miasta.


REKLAMA

Chełmianie znają Grabczuka także z innej strony. Od lat jest aktywnym organizatorem przedsięwzięć na rzecz dzieci, ale znajduje czas także na swoją pasję – trenowanie młodych adeptów sztuki zapaśniczej.

Dariusz Grabczuk jest wspólnym kandydatem na stanowisko prezydenta naszego miasta Koalicji Obywatelskiej powołanej przez Platformę Obywatelską i Nowoczesną. Dzisiaj po południu odbędzie się konferencja, podczas której nastąpi oficjalna prezentacja kandydata. Udział w konferencji zapowiedzieli m.in.: Krzysztof Żuk, przewodniczący Regionu PO RP i Maja Zaborowska, przewodnicząca lubelskich struktur Nowoczesnej.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Rw
  o 09:10

  Nie kandydujesz?

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 08:55

  A jak chcecie pluć,to na zdrowie.

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 08:54

  Na koniec anonimowym krytykantom mojej skromnej osoby – nie zamierzam kandydować.

  + 22
  - 22
 • mx
  o 08:52

  Sawa , chcesz być idiotą to proszę bardzo , kto ci zabroni robić z siebie pośmiewisko! Nawet twoi sąsiedzi mówią ci że jesteś do nich obciachem! Powodzenia!

  + 22
  - 22
 • zuza
  o 08:52

  nauczyciel wf ma czas 18 godz
  tygodniowo za 4 kola to i na sklep i polityke ma czas

  + 22
  - 22
 • Już nie młody 43
  o 08:20

  Stawiam na Darka Grabczuka! Ma doświadczenie w samorządzie i jest przedsiębiorcą. To dobre zestawienie.

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 08:15

  Obciach to bycie anonimem,to brak cywilnej odwagi występowania.Tchórzostwo po prostu.Jak ktoś tego nie rozumie,to jego problem.

  + 22
  - 22
 • mx
  o 08:12

  To było do Sawy nie do Grabczuka! To Sawa jest synonimem obciachu!

  + 22
  - 22
 • mx
  o 08:10

  Czyli tak ja sądziłem” szukasz tylko lansu” , nie masz ani wiedzy ani honoru i kultury za grosz! Nie jesteś partnerem do dyskusji, dlatego tak Cię ludzie” gonią” i z Ciebie się śmieją! Jesteś synonimem obciachu!
  Nie czujesz tego?

  + 22
  - 22
 • mx
  o 08:06

  Może by i był dobrym prezydentem Grabczuk ale może! Dyskusja na ten temat jest jednak bez sensu bo PO ma za mały elektorat w Chełmie więc z dużym prawdopodobieństwem odpadnie po I turze! I tyle będzie tego „grabczukowania” ! Wtedy pozostanie pogonić Grabczuka i PO z Urzędu Marszałkowskiego bo znowu zablokuje fundusze unijne dla Chełma jak do tej pory blokował!

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Będą stypendia dla najzdolniejszych
  596
  Wybierz Społecznika Roku
  320
  Szkoły szykują się do strajku
  364
  Jak usprawnić miejską komunikację?
  1 443
  Już pracują nad S12 do Dorohuska
  1 104
  REKLAMA