REKLAMA
Grabczuk powalczy o region
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krzysztof Grabczuk wczoraj zarejestrował się jako kandydat w wyborach na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w województwie lubelskim. W wyborcze szranki stają także Krzysztof Żuk, prezydent Lublina i Joanna Mucha, posłanka PO.

Krzysztof Grabczuk – były prezydent Chełma, a dzisiaj wicemarszałek Województwa Lubelskiego zapowiada, że zamierza poprowadzić PO do zwycięstwa w przyszłorocznych wyborach samorządowych. Zaś swoją kandydaturą wnosi siłę, energię i nowe pomysły. Podkreśla też, że reprezentuje to, co Platformie jest najbardziej potrzebne, czyli jedność. Tutaj możecie zobaczyć jak Grabczuk uzasadnia swoją decyzję o starcie w wewnątrzpartyjnych wyborach.

Zgodnie z wewnętrznymi regulacjami partii, kandydat na przewodniczącego regionu musiał zebrać minimum 140 podpisów popierających go członków. Grabczuk złożył  tych podpisów ponad 300. Wybory wewnętrzne w Platformie zaplanowano na 2 grudnia br.. Przewodniczącego regionu wybierać będą wszyscy uprawnieni członkowie tej partii.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • chełmianie
  o 18:14

  Jesteśmy z Tobą Marszałku. Prowadź na Lublin.

  + 22
  - 22
 • Zofia
  o 17:32

  Panie Marszałku niech pan pogoni kota lubelskiej koalicji. Powodzenia.

  + 22
  - 22
 • Marian
  o 12:35

  Krzychu trzymam kciuki.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
  4 126
  Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
  5 712
  Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
  4 481
  Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
  2 920
  Premiera filmu o Dyrekcji
  1 123
  REKLAMA