REKLAMA
Grabczuk rozpoczyna kampanię
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dariusz Grabczuk spotyka się z mieszkańcami miasta. Zapraszamy dzisiaj, 16 sierpnia, o godz. 13, na Plac Łuczkowskiego.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Chełma, Dariusz Grabczuk, spotka się z mieszkańcami miasta i dziennikarzami. Towarzyszyć mu będzie Bogdan Borusewicz, wicemarszałek Senatu RP.


REKLAMA

Briefing i spotkanie z mieszkańcami  odbędzie się w bezpośrednim sąsiedztwie Pomnika Niepodległości. Dariusz Grabczuk, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Chełma zapowiada, że chce z mieszkańcami i mediami rozpocząć rozmowę o swoim programie wyborczym. Rozpocząć, bo jak nam się udało dowiedzieć, dzisiejsze spotkanie będzie poświęcone głównie problemom przedsiębiorczości. W kolejnych tygodniach prezentowane będą kolejne elementy programu.

Na dzisiaj Grabczuk przygotował pewną niespodziankę. Wraz z nim na Placu pojawi się Bogdan Borusewicz, wicemarszałek Senatu RP. Legenda Solidarności. Człowiek, który w sierpniu 1980 roku współorganizował strajk w Stoczni Gdańskiej.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej Sawa
  o 12:21

  Ada,no właśnie,a kto kocha Chełm,ty nie?

  + 22
  - 22
 • ada
  o 07:42

  Grabczuk bierze sie do roboty ,bo coś „zdychnięta” ta Twoja kampania! Czas na ” Kocham Chełm” 2!

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Zaczęli łatać dziury
  369
  PUM – raport otwarcia
  432
  Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
  304
  Ranking szkół. Liderem znów II LO
  1 075
  Nowi prezesi w chełmskich spółkach
  2 597
  REKLAMA