REKLAMA
Grabczuk rozpoczyna kampanię
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dariusz Grabczuk spotyka się z mieszkańcami miasta. Zapraszamy dzisiaj, 16 sierpnia, o godz. 13, na Plac Łuczkowskiego.

REKLAMA

Kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Chełma, Dariusz Grabczuk, spotka się z mieszkańcami miasta i dziennikarzami. Towarzyszyć mu będzie Bogdan Borusewicz, wicemarszałek Senatu RP.


REKLAMA

Briefing i spotkanie z mieszkańcami  odbędzie się w bezpośrednim sąsiedztwie Pomnika Niepodległości. Dariusz Grabczuk, kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Chełma zapowiada, że chce z mieszkańcami i mediami rozpocząć rozmowę o swoim programie wyborczym. Rozpocząć, bo jak nam się udało dowiedzieć, dzisiejsze spotkanie będzie poświęcone głównie problemom przedsiębiorczości. W kolejnych tygodniach prezentowane będą kolejne elementy programu.

Na dzisiaj Grabczuk przygotował pewną niespodziankę. Wraz z nim na Placu pojawi się Bogdan Borusewicz, wicemarszałek Senatu RP. Legenda Solidarności. Człowiek, który w sierpniu 1980 roku współorganizował strajk w Stoczni Gdańskiej.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Chelmianka
  o 20:24

  Hmmm no nie wiem

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 19:40

  Fisz woli obiecywać,ale nie podejmuje żadnych działań w tym kierunku.Nie potrafi.

  + 22
  - 22
 • Mati
  o 18:40

  Miejsca pracy to podstawa. Agata Fisz już je obiecuje od 12 LAT i co i nic. Bezrobocie jedno z największych w województwie. Czas na zmiany.

  + 22
  - 22
 • Kamil M
  o 18:13

  Dobrze, że Pan Dariusz porusza temat miejsc pracy ale mnie niestety nie przekonuje. Nie czepiam się ale co z rozwojem strefy ekonomicznej? Gdzie networking biznesowy? Na jakiej płaszczyźnie chcę rozwinąć szkolnictwo żeby przekladalo się wymierne na biznes? Widzę, że chcę dobrze ale brak mu wizji IMO. Tak na marginesie, czy terminu wyborów nie ogłasza przypadkiem Premier RP a nie Prezydent?

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 18:00

  Miałem radość- rozmowa z Panem Bogdanem,sympatyczny kolega.

  + 22
  - 22
 • feniko
  o 11:35

  Nie jestem za PO generalnie, ale Dariusz Grabczuk jako człowiek zasługuje na poparcie, samorządowiec, społecznik, przedsiębiorca, potrafi godzić wiele spraw w życiu więc myślę że się sprawdzi. Większość chełmian zna go i z tego co mi wiadomo w wyborach do rady miasta miał największą ilość głosów, czy teraz też odniesie sukces? Oby, bo dość już nieudolnych rządów Fisz.

  + 22
  - 22
 • Belsebub
  o 11:23

  Wszędzie Cię szukałem… Zapraszam do Piekła ]:->

  + 22
  - 22
 • Marta37
  o 11:08

  Darek Grabczuk może być dobrą alternatywą dla Chełma. Jako przedsiębiorca i wieloletni samorządowiec może w końcu zawalczy o miejsca pracy w Chełmie.

  + 22
  - 22
 • belfer
  o 10:18

  Znaczna część nauczycieli Cie wspiera !!!

  + 22
  - 22
 • Kazia
  o 10:03

  Najlepszy kandydat na prezydenta

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Dreszera i Ceramiczna do remontu
  787
  Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
  1 452
  Spółki miejskie. Czas działań
  1 562
  Personalne roszady w miejskich spółkach
  3 817
  Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
  1 256
  REKLAMA