REKLAMA
Bandyci grozili siekierą i nożem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Byli już notowani za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Nie przeszkodziło im to jednak, by znów z nożem i siekierą grozić innym pozbawieniem życia. 33 i 26-latek z Chełma staną dzisiaj przed prokuratorem.

Reklama

Nocą z piątku na sobotę (26/27 czerwca) dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło na parkingu przy Al. Armii Krajowej w Chełmie. Z relacji dwóch pokrzywdzonych wynikało, że na parking wjechał za nimi samochód, z którego wysiedli nieznani im mężczyźni. Posługując się nożem i siekierą grozili im pozbawieniem życia i żądali wydania kluczyków od samochodu. Następnie z auta ukradli radio i głośnik.
Skierowani na interwencję policjanci zatrzymali sprawców, którzy na ich widok próbowali uciekać. Okazało się, że to 26-latek z Chełma i 33-latek z województwa świętokrzyskiego. Obaj byli pijani.

Funkcjonariusze ustalili też, że byli już notowani za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, wolności oraz mieniu. Dzisiaj (28 czerwca) obaj zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego przedmiotu grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Drogowcy zamknęli Aleję Przyjaźni
Drogowcy zamknęli Aleję Przyjaźni
Asfaltowe widmo znat osiedla Rejowiecka zostało odegnane
Asfaltowe widmo znad osiedla Rejowiecka zostało odegnane
Wybierzmy nazwę dla chełmskiej wody
REKLAMA