REKLAMA
Groźny wypadek w Żółkiewce
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj w Żółkiewce doszło do groźnego wypadku z udziałem trzech samochodów. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący nissanem podczas wykonywania skrętu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

Wczoraj około godziny 14 dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Żółkiewka. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący nissanem 23-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, podczas wykonywania skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwka pojazdowi marki opel, którym podróżował 19-letni mieszkaniec Krakowa wraz z dwojgiem pasażerów.

W wyniku zderzenia się samochodów, opel przemieścił się i uderzył w oczekujący na możliwość włączenia się do ruchu pojazd marki seat, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Kierowca nissana i pasażerowie opla zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach okazało się, iż obrażenia jakie poniósł 23-letni kierowca nissana są poważne. U pozostałych stwierdzono ogólne potłuczenia. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz przebieg zdarzenia. Wiadomo, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 684
Ferie. Nie siedź w domu
457
Plac wypięknieje
1 257
Koncepcja programowa na S12
2 294
Zapłacimy za parkingi?
650
REKLAMA