REKLAMA
Groźny wypadek w Żółkiewce
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wczoraj w Żółkiewce doszło do groźnego wypadku z udziałem trzech samochodów. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący nissanem podczas wykonywania skrętu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu.

Wczoraj około godziny 14 dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Żółkiewka. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierujący nissanem 23-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, podczas wykonywania skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwka pojazdowi marki opel, którym podróżował 19-letni mieszkaniec Krakowa wraz z dwojgiem pasażerów.

REKLAMA

W wyniku zderzenia się samochodów, opel przemieścił się i uderzył w oczekujący na możliwość włączenia się do ruchu pojazd marki seat, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn. Kierowca nissana i pasażerowie opla zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach okazało się, iż obrażenia jakie poniósł 23-letni kierowca nissana są poważne. U pozostałych stwierdzono ogólne potłuczenia. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz przebieg zdarzenia. Wiadomo, że wszyscy kierujący byli trzeźwi.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
581
Hala produkcyjna już gotowa
661
Stawiamy na naukę
429
Będzie nowa spółka kolejowa
957
Komu mandat do PE? Zobacz listy
982
REKLAMA