REKLAMA
Grzeczny weekend
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Spokojnie przebiegła policyjna akcja „Bezpieczny weekend” na terenie powiatu chełmskiego. Jej celem było zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom w związku z Sylwestrem i Nowym Rokiem. Policjanci czuwali głównie nad bezpieczeństwem osób przemieszczających się po drogach. W tym czasie nie doszło do wypadków, jedynie do kolizji drogowych.

Od piątku do poniedziałku chełmscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem osób, które podczas świątecznego weekendu przemieszczały się po terenie powiatu chełmskiego. Funkcjonariusze zwracali uwagę przede wszystkim na prędkość jazdy, stan trzeźwości kierujących, prawidłowość przewożenia pasażerów, stan techniczny pojazdów oraz obowiązek noszenia elementów odblaskowych przez osoby piesze.


REKLAMA

Podczas działań policjanci zatrzymali na gorącym uczynku jedną osobę kierującą pojazdem, która była po spożyciu alkoholu. Kilku pieszych, którzy przemieszczali się po zapadnięciu zmroku poza terenem zabudowanym,  zostało ukaranych mandatami za brak elementów odblaskowych.

W tym czasie na drogach powiatu nie doszło do żadnego wypadku. Zdarzyły się trzy kolizje drogowe, w których dwóm kierującym zatrzymane zostały prawa jazdy.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
279
Ranking szkół. Liderem znów II LO
991
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 561
Umowa na Kolejową
1 438
Zmiany w UM. Będą departamenty
1 978
REKLAMA