REKLAMA
Grzeczny weekend
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Spokojnie przebiegła policyjna akcja „Bezpieczny weekend” na terenie powiatu chełmskiego. Jej celem było zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom w związku z Sylwestrem i Nowym Rokiem. Policjanci czuwali głównie nad bezpieczeństwem osób przemieszczających się po drogach. W tym czasie nie doszło do wypadków, jedynie do kolizji drogowych.

Od piątku do poniedziałku chełmscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem osób, które podczas świątecznego weekendu przemieszczały się po terenie powiatu chełmskiego. Funkcjonariusze zwracali uwagę przede wszystkim na prędkość jazdy, stan trzeźwości kierujących, prawidłowość przewożenia pasażerów, stan techniczny pojazdów oraz obowiązek noszenia elementów odblaskowych przez osoby piesze.


REKLAMA

Podczas działań policjanci zatrzymali na gorącym uczynku jedną osobę kierującą pojazdem, która była po spożyciu alkoholu. Kilku pieszych, którzy przemieszczali się po zapadnięciu zmroku poza terenem zabudowanym,  zostało ukaranych mandatami za brak elementów odblaskowych.

W tym czasie na drogach powiatu nie doszło do żadnego wypadku. Zdarzyły się trzy kolizje drogowe, w których dwóm kierującym zatrzymane zostały prawa jazdy.

Napisz komentarz

REKLAMA
Galeria Chełm – jest pozwolenie na budowę
3 382
Powraca temat kopalni: „Rząd jest za tym, aby tutaj była szybka inwestycja”
1 485
Dlaczego rosną straty PUM
2 164
Budżet obywatelski nie interesuje młodych
1 064
300+ na start do szkoły. Można już składać wnioski
835
REKLAMA