REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Reklama

Rozrasta się chełmska strefa ekonomiczna. Właśnie otwarta została tam  największa hala magazynowo-dystrybucyjna w naszym mieście.

Firma Success Logistics Group Poland otworzyła największy obiekt magazynowo-dystrybucyjny w Chełmie. Hala ma powierzchnię 5 tys. mkw. i może być impulsem dla rozwoju branży logistycznej. Ogromny obiekt z infrastrukturą towarzyszącą i technologiami kosztował około 9 milionów zł.

– Inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Pokazuje, że wbrew temu co twierdzi wiele osób, lokalizacja Chełma na rubieżach Unii Europejskiej nie jest ograniczeniem. Przeciwnie. Daje możliwości, z których warto korzystać – mówił w trakcie uroczystego otwarcia prezes Success Logistics Group Poland Jacek Korzeniewski.

Firma działa na chełmskim rynku od 18 lat. Oprócz agencji celnej oferuje usługi spedycyjne i magazynowe. Jej obiekty zlokalizowane w Chełmie, 20 km od przejścia granicznego Dorohusk-Jagodzin, stanowią naturalny hub przeładunkowo-dystrybucyjny dla towarów importowanych do, i eksportowanych z Ukrainy.

Nowa inwestycja to nowa jakość usług SLG Poland. Ogromna hala jest wyposażona w regały wysokiego składowania (8 m) i system elektronicznego zarządzania magazynem, które pozwalają efektywnie wykorzystać czas i powierzchnię. Do jej obsługi służą nowoczesne biura, drogi dojazdowe i place manewrowe, a co bardzo istotne – wszystko zostało usytuowane na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ulicy Hutniczej w Chełmie.

Nowy obiekt jest już niemal w 50 proc. wykorzystany, a docelowo przy jego obsłudze znajdzie zatrudnienie 20 osób.

 

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Będzie ciasno na Rejowieckiej
327
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
250
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
411
W poniedziałek idziemy do fryzjera
285
Miasto zakłada łąki
336
REKLAMA