REKLAMA
Hardcorowo po Kumowej Dolinie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Będzie dystans dla wytrawnych biegaczy i dla tych trochę mniej wprawionych. W sobotę zapraszamy na trasy Hardkorowej Kumowej.

Reklama

Chełm Biega zaprasza w sobotę, 9 marca, biegaczy i kibiców na imprezę, którą nazwano Hardcorowa Kumowa.

– Startujemy spod zajazdu Trzy Dęby – informują organizatorzy. – Początek obu tras będzie prowadził ścieżką rowerową (kostka), a później zaczyna się leśny hardcore! Będzie trochę pod górkę, trochę z górki – jak to w Kumówce. Da radę się zmęczyć.

Dla biegaczy wyznaczono dwie trasy: 8- oraz 30-kilometrową. Poniżej linki do tras wraz z profilem wysokościowym (można stąd również pobrać pliki .gpx)
Trasa 8 km: https://ridewithgps.com/trips/32146969
Trasa 30 km: https://ridewithgps.com/trips/32146971

Życzymy wszystkim startującym bezpiecznego dotarcia do mety. Tam będzie na Was czekała prawdziwa biegowa biesiada! Nikogo nie wypuścimy głodnego ani spragnionego – obiecują organizatorzy.

Honorowy patronat nad Biegiem Hardcorowa Kumowa objęli Prezydent Miasta Chełm Jakub Banaszek i Wójt Gminy Chełm Wiesław Kociuba.

Napisz komentarz
 • Czy aoooo to Artur J? Napisane tak nie składnie jak mówi Artur J.

 • Zlotko bardziej skoncentruj sie na moim tekscie 😉

 • Zorro Data to jest info kiedy jest bieg i gdzie i z tego co można zobaczyć na FB Chełm Biega ta grafika była wykorzystana przy informacji o każdym nowym sponsorze czy patronie biegu. Poza tym Chełm Biega organizuje biegi w Chełmie od ponad 6 lat i zawsze był tam patronat prezydenta miasta Chełm, marszałka województwa czy wójta gminy i to bez różnicy kto gdzie rządził.

 • Grafika jest z aktualna data, miejscem i czasu wiec apeluj zlotko zeby dziennikarze chelmski.eu staranniej dobierali grafiki z wskazanego przez ciebie zrodla to ja nie bede mial podstaw do teorii spiskowych 😉

 • Jaki Ty głupi jesteś. Wejdź sobie na Facebooka i zobacz, że patronat pisowca był już miesiąc temu. Portal wziął inna grafikę do artykułu. Ale jesteś trollem jakich mało, chyba boli Cię coś.

 • Widze ze patronat Banaszka na doczepke dopisali w ostatniej chwili bo nawet grafik nie zdarzyl naniesc stosownych zmian na plakacie 😉
  Haha

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
  Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
  Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
  Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
  Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
  Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
  Katastrofa w jeziorze Glinki
  Katastrofa w jeziorze Glinki
  Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
  REKLAMA