REKLAMA
Historyczny sukces naszych siatkarzy
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mikołaj Miszczuk i Konrad Stokłosiński, reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Tempo Chełm wygrali półfinałowy turniej Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Chłopcy występują w dwóch kategoriach wiekowych: juniorów i kadetów.

Juniorzy swoje półfinały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej rozegrywali w Połańcu. Tutaj nasi siatkarze nie stracili nawet seta. W zmaganiach rywalizowało 16 najlepszych drużyn z czterech województw: łódzkiego, mazowieckiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. Z kolei półfinały kadetów odbyły się 3-5 lipca w Warszawie. Zawodnicy Tempa nie zawiedli. Stanęli na najwyższym stopniu podium.

Poziom zawodów stał na wysokim poziomie. Nasze półfinały były jednymi z trudniejszych z uwagi na poziom zespołów, które wystartowały w zawodach – mówi Konrad Stokłosiński.

Jak to bywa i w sporcie, nasi reprezentanci nie mieli  dużo czasu na odpoczynek. Finałowy turniej kadeci rozpoczynają już jutro (18 lipca) w Warszawie. Z kolei za dwa tygodnie (27-29.07) będą rywalizować w Sulejowie na MP juniorów.


REKLAMA

Uważam że do tego turniejów przygotowaliśmy się najlepiej jak mogliśmy. 14 lipca zagraliśmy na eliminacjach do turnieju głównego Pucharu Polski i o mały włos, a byśmy do niego weszli. Po turnieju mieliśmy trzy treningi na których prezentowaliśmy się naprawdę dobrze. Będziemy walczyć o złoto – zapiwiada Konrad.

Życzymy powodzenia na obydwu turniejach!

Napisz komentarz

REKLAMA
Galeria Chełm – jest pozwolenie na budowę
3 382
Powraca temat kopalni: „Rząd jest za tym, aby tutaj była szybka inwestycja”
1 485
Dlaczego rosną straty PUM
2 164
Budżet obywatelski nie interesuje młodych
1 064
300+ na start do szkoły. Można już składać wnioski
835
REKLAMA