REKLAMA
III Bieg po sukces z OHP
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie zaprasza do uczestnictwa w biegu, który wystartuje 19 czerwca br. na Placu Łuczkowskiego.

We wtorek, 19 czerwca, o godz. 12.30 z Placu Łuczkowskiego wystartuje „III Bieg po sukces z OHP”. Trasa przebiegać będzie ul. Lubelską, Przechodnią, Uściługską na dystansie około 1000 metrów. Dla uczestników i zwycięzców przewidziane są nagrody.


REKLAMA

Wydarzenie sportowe połączone będzie z targami pracy, które organizowane są z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych, osobach chcących zdobyć lub podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, osobach bezrobotnych i poszukujących pracy.
W programie imprezy przewidziane są liczne atrakcje, w tym konkursy z nagrodami i inne niespodzianki.

Zapisy na bieg przyjmowane sa w siedzibie CEiPM OHP, ul. Lwowska 51,  p. 319 i 416 oraz pod numerem telefonu 82 565 56 46 lub 82 564 24 43.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Premiera filmu o Dyrekcji
905
Chełm – miasto dla bogaczy
2 072
Rozbili grupę przestępczą
2 483
Nowa atrakcja turystyczna. Zobacz krypty biskupów unickich
3 558
Był odpust na Górce
18 692
REKLAMA