REKLAMA
Infolinia dla przedsiębiorców
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Najwyższy czas na samodzielną aktualizację programu Płatnik do najnowszej wersji. Przedsiębiorcy mają wiele pytań o program do rozliczania składek, dlatego Zakład Ubezpieczeń Społecznych uruchomił w tym „gorącym” okresie dodatkowe numery infolinii. 

W Oddziale ZUS w Lublinie infolinia w sprawie Płatnika działa pod numerem 81 535 77 44, a w Oddziale ZUS w Biłgoraju pod numerem 82 565 96 76. Są czynne w dni robocze w godzinach 8.00-15.00.

REKLAMA

Pomoc można uzyskać także w ogólnopolskim Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS pod numerem 22 560 16 00. Po połączeniu należy wybrać cyfrę 6, która kieruje do konsultantów doradzających w sprawie aktualizacji Płatnika do najnowszej wersji oznaczonej jako 10.02.002. Ogólnopolska infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00.


REKLAMA

Aktualizacja programu Płatnik jest konieczna do poprawnego rozliczenia składek w lutym (za styczeń). Konieczność samodzielnego pobrania nowej wersji oprogramowania wynika ze znacznej liczby zmian. Chodzi m.in. o szerszy zakres danych przekazywanych do ZUS w związku z przepisami o skróceniu przechowywania dokumentacji kadrowo-płacowej.

– Po pobraniu najnowszej wersji Płatnika kolejne zmiany będą aktualizować się już automatycznie – dowiadujemy się od Małgorzaty Korby, rzecznik prasowej ZUS w woj. lubelskim.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Ważne dla wcześniejszych emerytek, które urodziły się w 1953 r.
850
Skromne szanse Chełma
1 165
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
1 019
Więcej za ogrzewanie
660
Remont „12” do negocjacji
1 160
REKLAMA