REKLAMA
Infolinia dla przedsiębiorców
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Najwyższy czas na samodzielną aktualizację programu Płatnik do najnowszej wersji. Przedsiębiorcy mają wiele pytań o program do rozliczania składek, dlatego Zakład Ubezpieczeń Społecznych uruchomił w tym „gorącym” okresie dodatkowe numery infolinii. 

W Oddziale ZUS w Lublinie infolinia w sprawie Płatnika działa pod numerem 81 535 77 44, a w Oddziale ZUS w Biłgoraju pod numerem 82 565 96 76. Są czynne w dni robocze w godzinach 8.00-15.00.

Reklama

Pomoc można uzyskać także w ogólnopolskim Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS pod numerem 22 560 16 00. Po połączeniu należy wybrać cyfrę 6, która kieruje do konsultantów doradzających w sprawie aktualizacji Płatnika do najnowszej wersji oznaczonej jako 10.02.002. Ogólnopolska infolinia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00.

Aktualizacja programu Płatnik jest konieczna do poprawnego rozliczenia składek w lutym (za styczeń). Konieczność samodzielnego pobrania nowej wersji oprogramowania wynika ze znacznej liczby zmian. Chodzi m.in. o szerszy zakres danych przekazywanych do ZUS w związku z przepisami o skróceniu przechowywania dokumentacji kadrowo-płacowej.

– Po pobraniu najnowszej wersji Płatnika kolejne zmiany będą aktualizować się już automatycznie – dowiadujemy się od Małgorzaty Korby, rzecznik prasowej ZUS w woj. lubelskim.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Miasto się korkuje
610
Zając, Dąbrowska-Banaszek i Grabczuk. Z Chełma do Parlamentu.
5 296
Bezpłatne szczepienia dla seniorów
191
Lwowska w naprawie
5 418
CUW już działa
594
REKLAMA