REKLAMA
IRA akustycznie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

IRA – gwiazda rockowej sceny lat 90-tych XX wieku. W sobotę akustycznie zagra w Chełmie.

REKLAMA

IRA to zespół rockowy założony w 1987 roku w Radomiu. Był jednym z najbardziej popularnych polskich zespołów grających łagodniejszą odmianę heavy metalu pierwszej połowy lat 90. XX w.


REKLAMA

Albumy Mój dom (1993) oraz koncertowy IRA Live osiągnęły nakład tysięcy egzemplarzy, co pozwoliło grupie błyskawicznie awansować do czołówki polskiego rocka. Dzięki takim sukcesom zespół miał okazję występować na wielu największych festiwalach rockowych w kraju, m.in. trzykrotnie na Festiwalu w Jarocinie, na Przystanku Woodstock oraz na Festiwalu Odjazdy. Utwory grane były w ramach prestiżowej polskiej Listy przebojów Programu III Polskiego Radia.

Zespół IRA tworzą: Artur Gadowski, Wojtek Owczarek, Piotrek Sujka, Marcin Bracichowicz oraz Piotr Konca.

Zapraszamy na koncert IRA – akustycznie do ChDK, 8 grudnia, godz. 19. Bilety po 80 i 90 zł (zostały ostatnie wolne miejsca)

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
546
Hala produkcyjna już gotowa
613
Stawiamy na naukę
409
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
947
REKLAMA