REKLAMA
IRA akustycznie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

IRA – gwiazda rockowej sceny lat 90-tych XX wieku. W sobotę akustycznie zagra w Chełmie.

IRA to zespół rockowy założony w 1987 roku w Radomiu. Był jednym z najbardziej popularnych polskich zespołów grających łagodniejszą odmianę heavy metalu pierwszej połowy lat 90. XX w.


REKLAMA

Albumy Mój dom (1993) oraz koncertowy IRA Live osiągnęły nakład tysięcy egzemplarzy, co pozwoliło grupie błyskawicznie awansować do czołówki polskiego rocka. Dzięki takim sukcesom zespół miał okazję występować na wielu największych festiwalach rockowych w kraju, m.in. trzykrotnie na Festiwalu w Jarocinie, na Przystanku Woodstock oraz na Festiwalu Odjazdy. Utwory grane były w ramach prestiżowej polskiej Listy przebojów Programu III Polskiego Radia.

Zespół IRA tworzą: Artur Gadowski, Wojtek Owczarek, Piotrek Sujka, Marcin Bracichowicz oraz Piotr Konca.

Zapraszamy na koncert IRA – akustycznie do ChDK, 8 grudnia, godz. 19. Bilety po 80 i 90 zł (zostały ostatnie wolne miejsca)

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 649
Ferie. Nie siedź w domu
454
Plac wypięknieje
1 250
Koncepcja programowa na S12
2 293
Zapłacimy za parkingi?
647
REKLAMA