REKLAMA
Iwona Panas w świetnej formie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Iwona Panas w miniony weekend wystartowała w rowerowym Ultramaratonie Piękny Wschód. Cała trasa przebiegała przez drogi Podlasia i Lubelszczyzny. Na metę przyjechała jako piąta wśród kobiet. Gratulujemy!

Reklama

Maraton miał swój start i metę w Parczewie, gdzie stawiło się ponad 200 zawodników w dwóch kategoriach: OPEN – tj. możliwa jazda w grupach kilkuosobowych oraz SOLO – samotna jazda na całej trasie w odległości 150 metrów od innych zawodników, z wyłączeniem wyprzedzania. Na całej trasie znajdowały się punkty kontrolne, w których każdy z zawodników zobowiązany był uzyskać pieczątkę potwierdzającą jego stawiennictwo, mógł uzupełnić zapasy płynów i pożywić się. Każdy uczestnik dostał od organizatora na starcie rejestrator GPS weryfikujący prawidłowość przejechania trasy.

Iwona Panas, na co dzień trenująca z Chełmską Grupą Triathlonu, z uwagi na debiut w tego rodzaju zawodach, wystartowała w kategorii OPEN. I uzyskała znakomity czas przejazdu – 17 godzin 10 minut i wysoką prędkość średnią 29 km/h. Cały ultramaraton ukończyła w czasie 20 godzin 53 minuty, uwzględniając czas pobytu w punktach kontrolnych. Wynik ten dał funkcjonariuszce 85. miejsce w klasyfikacji OPEN na 178 zawodników, którzy ukończyli wyścig. Natomiast wśród kobiet – 5. miejsce!

Znakomity czas przejazdu pozwoli Iwonie na start w kolejnym ultramaratonie Bałtyk – Bieszczady Tour 1008 km.
Pomimo ograniczeń wynikających z pandemii, asp. Iwona Panas nie zwalnia tempa i cały czas dba o sportową formę. Koledzy z lubelskiego garnizonu policji gratulują jej odwagi, wytrwałości i determinacji w dążeniu do celu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA