REKLAMA
Jechali na mecz, staną przed sądem
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Trzy osoby zostały zatrzymane w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa. To finał zabezpieczenia przejazdu trasy kibiców, którzy jechali na mecz „Chełmianka”  – „Motor” .

W minioną sobotę policjanci zabezpieczali trasę przejazdu kibiców jadących do Chełma na mecz pomiędzy drużynami „Chełmianka” Chełm – „Motor” Lublin. W trakcie zabezpieczenia przejazdu funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 21 do 39 lat, mieszkańców Lublina i gminy Rejowiec Fabryczny.


REKLAMA

Powodem zatrzymania mężczyzn były niezgodne z prawem zachowania wobec umundurowanych funkcjonariuszy. Młodzi ludzie już w pociągu zachowywali się bardzo głośno, wykrzykiwali wulgaryzmy, a na wyraźne polecenia policjantów o zachowanie zgodne z prawem, nie zastosowali się do nich. Kolejne niewłaściwe zachowania kibiców miały miejsce na terenie dworca kolejowego.

W chwili zdarzenia wszyscy byli nietrzeźwi. Wczoraj usłyszeli już zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej policjanta, znieważenia policjantów, zmuszania do zaniechania czynności służbowej, a także gróźb.

Wobec kolejnych dwóch mieszkańców Lublina, za używanie słów wulgarnych i spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym, skierowany zostanie do sądu wniosek o ukaranie.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
PUM – raport otwarcia
808
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
324
Ranking szkół. Liderem znów II LO
1 175
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 620
Umowa na Kolejową
1 461
REKLAMA