REKLAMA
Jest praca przy zbiorach owoców
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Będą oferty pracy przy zbiorze owoców w Holandii. Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym zaprasza w czwartek na Giełdę Pracy.

REKLAMA

Zainteresowani pracą za granicą, m.in. w sadownictwie, będą mieli okazję poznać szczegółowe warunki zatrudnienia podczas Giełdy Pracy.


REKLAMA

Zaplanowano spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielem agencji AB JOB Service Polska w Lublinie. Agencja ma propozycje wyjazdu w parach lub grupach, do sprawdzonych pracodawców, na okres 2-6 tygodni i za atrakcyjne stawki. Oferty dotyczą głównie pracy przy zbiorach owoców lub warzyw.

Zapraszamy na Giełdę Pracy w czwartek, 19 lipca, godz. 12, ,,Dworek”, ul. Lubelska 24 A,  Rejowiec Fabryczny. Szczegóły pod nr tel. 502 032 023  lub mail: [email protected].

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
318
Będzie więcej połączeń kolejowych
646
Dreszera i Ceramiczna do remontu
822
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 474
Spółki miejskie. Czas działań
1 574
REKLAMA