REKLAMA
Giełda pracy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Praca w Holandii, ale także w Polsce oraz oferty pracy wakacyjnej nad morzem. Na giełdę pracy zaprasza MCK OHP w Rejowcu Fabrycznym.

REKLAMA

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym zaprasza wszystkie osoby zainteresowane ciekawymi ofertami pracy na giełdę pracy.


REKLAMA

Swoje oferty zaprezentuje m.in. agencja zatrudnienia AB JOB Service Polska oferująca pracę w Holandii. Podczas spotkania będzie można porozmawiać o aktualnych ofertach pracy, warunkach pracy oraz organizacji ewentualnego wyjazdu. W aktualnej ofercie jest praca w szklarni, praca przy pakowaniu ciastek, przy ścinaniu drzewek i inne.

Na giełdzie będzie okazja przyjrzenia się ofertom pracy także w Polsce, konkretnie w Trawnikach. Poszukują tam pracowników produkcji, operatora maszyn, operatora wózka widłowego.

MCK ma również ofertę pracy wakacyjnej nad polskim morzem. Szerzej o tej ofercie piszemy tutaj.

Zapraszamy na giełdę pracy, która odbędzie się w czwartek, 16 maja, w godz. 11.00-13.00 w ,,Dworku” ul. Lubelska 24 A, Rejowiec Fabryczny.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
678
Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
19 804
Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
5 708
Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
6 543
Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
2 578
REKLAMA