REKLAMA
Giełda pracy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Praca w Holandii, ale także w Polsce oraz oferty pracy wakacyjnej nad morzem. Na giełdę pracy zaprasza MCK OHP w Rejowcu Fabrycznym.

REKLAMA

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym zaprasza wszystkie osoby zainteresowane ciekawymi ofertami pracy na giełdę pracy.


REKLAMA

Swoje oferty zaprezentuje m.in. agencja zatrudnienia AB JOB Service Polska oferująca pracę w Holandii. Podczas spotkania będzie można porozmawiać o aktualnych ofertach pracy, warunkach pracy oraz organizacji ewentualnego wyjazdu. W aktualnej ofercie jest praca w szklarni, praca przy pakowaniu ciastek, przy ścinaniu drzewek i inne.

Na giełdzie będzie okazja przyjrzenia się ofertom pracy także w Polsce, konkretnie w Trawnikach. Poszukują tam pracowników produkcji, operatora maszyn, operatora wózka widłowego.

MCK ma również ofertę pracy wakacyjnej nad polskim morzem. Szerzej o tej ofercie piszemy tutaj.

Zapraszamy na giełdę pracy, która odbędzie się w czwartek, 16 maja, w godz. 11.00-13.00 w ,,Dworku” ul. Lubelska 24 A, Rejowiec Fabryczny.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
547
Hala produkcyjna już gotowa
614
Stawiamy na naukę
410
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
948
REKLAMA