REKLAMA
Jest praca w straży granicznej
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie planuje w tym roku przyjąć do służby 100 nowych funkcjonariuszy. Dokumenty można składać w siedzibie oddziału w Chełmie, ale także w Białej Podlaskiej i w Zamościu.

Reklama
Dokumenty od kandydatów przyjmowane będą po wcześniejszym umówieniu terminu ich złożenia. Można się umówiać od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-15.00, pod nr tel. 82 568 50 92 lub 797 337 619.
Jest też możliwość umówienia terminu złożenia dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej (w treści e-maila należy podać imię i nazwisko tylko jednego kandydata): nabor.nadbuzanski@strazgraniczna.pl. Kandydat tą samą drogą dostanie informację zwrotną.W tym roku dokumenty można składać nie tylko w siedzibie NOSG w Chełmie, ale także w Białej Podlaskiej i w Zamościu:

– Komenda Nadbużańskiego Oddziału SG w Chełmie ul. Trubakowska 2, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00 oraz w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca w godz. 15.30-17.30, a także w ostatnią sobotę miesiąca (po wcześniejszym umówieniu terminu) o godz. 9.00;

– Placówka SG w Białej Podlaskiej, ul. Dokudowska 19 – wtorek w godz. 9.00 – 13.30;

– Grupa Zamiejscowa w Zamościu, ul. Wyszyńskiego 2 (budynek Policji) – czwartek w godz. 9.00 – 13.30.

W Straży Granicznej może pracować osoba o nieposzlakowanej opinii, niekarana za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, a także z co najmniej średnim wykształceniem. Służbę rozpoczyna się od szkolenia przygotowawczego w jednym z ośrodków szkoleniowych SG.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA