REKLAMA
Jest rzeczniczka miasta
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wioletta Bielecka jest nowym rzecznikiem chełmskiego ratusza. Będzie zajmowała się „obsługą medialną”.

REKLAMA
Dzisiaj (14 marca) prezydent Chełma Jakub Banaszek przedstawił swojego rzecznika prasowego. Stanowisko ds. obsługi medialnej w Gabinecie Prezydenta Miasta w Biurze Prasowym w Urzędzie Miasta Chełm objęła Wioletta Bielecka. Wcześniej pracowała w Białej Podlaskiej jako rzecznik prasowy starosty.
Wśród obowiązków rzeczniczki chełmskiego ratusza będą m.in. kontakty z mediami, w tym organizacja konferencji prasowych, informowanie o działaniach prezydenta oraz prowadzenie strony internetowej miasta.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Darek
  o 19:48

  Panie Prezydencie Jakubie Banaszku Chełmianie mówią do Pania skończ Pan z obsadzaniem stanowisk tylko partyjnymi kolegami o często wątpliwych kompetencjach. Na Pana głosowali Chełmiamie nie koniecznie z pana obcji. Szybko Pan zyskał Nasze zaufanie. Ale jeszcze szybciej je Pan traci.

  + 22
  - 22
 • anatol
  o 15:28

  ” Ki czort”? Jak nie przeses z Siedlec to rzeczniczka z Białej. To juz w Chełmie nie ma odpowiednich ludzi?
  To mu się odbije czkawką!

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Jest umowa na nową siedzibę INM
  581
  Hala produkcyjna już gotowa
  661
  Stawiamy na naukę
  429
  Będzie nowa spółka kolejowa
  957
  Komu mandat do PE? Zobacz listy
  982
  REKLAMA