REKLAMA
Jest rzeczniczka miasta
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wioletta Bielecka jest nowym rzecznikiem chełmskiego ratusza. Będzie zajmowała się „obsługą medialną”.

Dzisiaj (14 marca) prezydent Chełma Jakub Banaszek przedstawił swojego rzecznika prasowego. Stanowisko ds. obsługi medialnej w Gabinecie Prezydenta Miasta w Biurze Prasowym w Urzędzie Miasta Chełm objęła Wioletta Bielecka. Wcześniej pracowała w Białej Podlaskiej jako rzecznik prasowy starosty.
Wśród obowiązków rzeczniczki chełmskiego ratusza będą m.in. kontakty z mediami, w tym organizacja konferencji prasowych, informowanie o działaniach prezydenta oraz prowadzenie strony internetowej miasta.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Darek
  o 19:48

  Panie Prezydencie Jakubie Banaszku Chełmianie mówią do Pania skończ Pan z obsadzaniem stanowisk tylko partyjnymi kolegami o często wątpliwych kompetencjach. Na Pana głosowali Chełmiamie nie koniecznie z pana obcji. Szybko Pan zyskał Nasze zaufanie. Ale jeszcze szybciej je Pan traci.

  + 22
  - 22
 • anatol
  o 15:28

  ” Ki czort”? Jak nie przeses z Siedlec to rzeczniczka z Białej. To juz w Chełmie nie ma odpowiednich ludzi?
  To mu się odbije czkawką!

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Wmurowano kamień węgielny pod Galerię Chełm
  1 023
  Nowe samoloty przekazane studentom
  174
  Będą stypendia dla najzdolniejszych
  653
  Wybierz Społecznika Roku
  346
  Szkoły szykują się do strajku
  415
  REKLAMA