REKLAMA
Językowy sukces chełmianki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Agnieszka Nowosad okazała się najlepsza w kraju! Jej umiejętności językowe doceniła brytyjska firma edukacyjna Pearson.

Agnieszka Nowosad (na zdjęciu: druga od lewej) uczestniczyła w 2017 roku w projekcie „Angielski razem z PWSZ w Chełmie”, współfinansowanym ze środków UE. Projekt kończył się certyfikowanym egzaminem potwierdzającym znajomość języka angielskiego na poziomie Level 1.

Reklama

– Ku naszej wielkiej radości okazało się, że Pani Agnieszka Nowosad, spośród wszystkich osób zdających egzamin w roku 2017, zdała go najlepiej w kraju – cieszą się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie.

W piątek (12 kwietnia) do Chełma przyjechała Dorota Bruszewska, dyrektor do spraw egzaminów Pearson dla Europy Wschodniej i Środkowej, by uroczyście wręczyć Agnieszce Nowosad Medallion of Excellence oraz dyplom uznania za wybitne umiejętności językowe.

Do egzaminów Pearson Test of English, przyznających certyfikaty językowe uznawane przez uczelnie oraz pracodawców w wielu krajach na świecie, co roku w Polsce przystępuje tysiące kandydatów. W drodze konkursu, organizowanego przez Pearson Central Europe, zostają wyłonione osoby, które wykazały się wyjątkową wiedzą i umiejętnościami podczas egzaminu. Honorowy patronat nad inicjatywą sprawuje Ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce.

Centrum PTE General przy PWSZ w Chełmie także zostało wyróżnione dyplomem.

Gratulujemy!

***

Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne międzynarodowych egzaminów certyfikujących Pearson Test of English funkcjonuje przy PWSZ w Chełmie już od kilku lat. Ośrodek umożliwia podejście do egzaminu i uzyskanie międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na szściu różnych poziomach – od  A1 do C2, zgodnie z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

Więcej przeczytacie tutaj.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Wszyscy będziemy musieli segregować odpady
306
Budżet Obywatelski. Mieszkańcy ul. Wygon nie ustępują w staraniach o chodnik
287
Budżet Obywatelski. Łąki kwietne
745
Budżet Obywatelski. Ścieżka rowerowa przy ul. 15 sierpnia
794
Już wiadomo na jakie projekty będziemy głosować
622
REKLAMA