REKLAMA
Językowy sukces chełmianki
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Agnieszka Nowosad okazała się najlepsza w kraju! Jej umiejętności językowe doceniła brytyjska firma edukacyjna Pearson.

Agnieszka Nowosad (na zdjęciu: druga od lewej) uczestniczyła w 2017 roku w projekcie „Angielski razem z PWSZ w Chełmie”, współfinansowanym ze środków UE. Projekt kończył się certyfikowanym egzaminem potwierdzającym znajomość języka angielskiego na poziomie Level 1.

REKLAMA

– Ku naszej wielkiej radości okazało się, że Pani Agnieszka Nowosad, spośród wszystkich osób zdających egzamin w roku 2017, zdała go najlepiej w kraju – cieszą się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie.

W piątek (12 kwietnia) do Chełma przyjechała Dorota Bruszewska, dyrektor do spraw egzaminów Pearson dla Europy Wschodniej i Środkowej, by uroczyście wręczyć Agnieszce Nowosad Medallion of Excellence oraz dyplom uznania za wybitne umiejętności językowe.


REKLAMA

Do egzaminów Pearson Test of English, przyznających certyfikaty językowe uznawane przez uczelnie oraz pracodawców w wielu krajach na świecie, co roku w Polsce przystępuje tysiące kandydatów. W drodze konkursu, organizowanego przez Pearson Central Europe, zostają wyłonione osoby, które wykazały się wyjątkową wiedzą i umiejętnościami podczas egzaminu. Honorowy patronat nad inicjatywą sprawuje Ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce.

Centrum PTE General przy PWSZ w Chełmie także zostało wyróżnione dyplomem.

Gratulujemy!

***

Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne międzynarodowych egzaminów certyfikujących Pearson Test of English funkcjonuje przy PWSZ w Chełmie już od kilku lat. Ośrodek umożliwia podejście do egzaminu i uzyskanie międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na szściu różnych poziomach – od  A1 do C2, zgodnie z założeniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).

Więcej przeczytacie tutaj.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
790
Będzie więcej połączeń kolejowych
678
Dreszera i Ceramiczna do remontu
862
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 498
Spółki miejskie. Czas działań
1 608
REKLAMA