REKLAMA
Juszczak prezesem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zmiany w Przedsiębiorstwie Gospodarki Odpadami. Na wtorkowym posiedzeniu Rady Nadzorczej powołano nowego prezesa. Został nim Artur Juszczak. Do niedawna zastępca prezydenta.

REKLAMA

O tym, że Artur Juszczak znajdzie miejsce w PGO mówiło się zaraz po jego odwołaniu z funkcji wiceprezydenta.


REKLAMA

Dotychczas prezesem spółki był Tomasz Pomiankiewicz.

 

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • traffic people
  o 19:17

  Trzy lata temu Rafal Juszczak zostal wiceprezesem Getin Holdingu. Z kolei od 2010 r. byl wiceszefem firmy Prokom Investment. Wczesniej kierowal First Ukrainian International Bankiem multimiliardera Rinata Achmatowa. Zanim jednak Juszczak wyjechal za granice zarzadzal PKO BP.

  + 22
  - 22
 • jacekp
  o 11:59

  Jeszcze jest prezesem ,myślałem że juz przeszedł do następnej spółki.

  + 22
  - 22
 • dbx
  o 05:56

  Nie ma więc po co dyskutować. U nas też aktualnie jest ” I sekretarz ” i on o wszystkim decyduje!
  No i marzy o samodzierżawiu tak jak na Kremlu. Dynastii dziedzicznej w linii prostej nie założy ale na pewno coś wymyśli!

  + 22
  - 22
 • dbx
  o 05:49

  Jak „wola ludu” ? To było w teorii tak jak teoretyczna była konstytujca! Nie było wolnych wyborów to też nie było „woli ludu”. Wola ludu decydowala tylko w przypadku zamieszek czy rewolty i to też w bardzo ograniczonym zakresie bo doprowadzała jedynie to wymiany jednego I sekretarza na drugiego I sekretarza . Z wyjątkim tego że ” nowy” przyprowadzał nowych swoich towarzyszy i obsadzał nimi stanowiska. Wszystko pozostalem zostwało bez zmian. Decydowal i namaszczal Kreml i jego aktualny sekretarz generalny. W tym sensie , tak mamy deja vu ?

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Zacznijmy myśleć o miejskiej zieleni
  678
  Chełm Drop Festiwal Hip-hop – Dzień 1
  19 794
  Miasto wydało oświadczenie ws. DK12
  5 708
  Z ostatniej chwili! Budimex rezygnuje z przebudowy DK12
  6 542
  Prokuratura zajmie się miejskimi spółkami
  2 578
  REKLAMA