REKLAMA
Dzisiaj zawyją syreny
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W środę, 1 sierpnia, o godz. 17, zawyją syreny alarmowe w całym mieście. W ten sposób uczcimy rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Wydział Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Chełm informuje, że 1 sierpnia 2018 roku na terenie województwa lubelskiego przeprowadzony będzie wojewódzki trening uruchamiania systemów alarmowych i ich pracy – Systemu Wykrywania i Alarmowania.

Uruchomienie alarmów będzie jednocześnie upamiętnieniem 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.W ramach treningu, o godz. 17,  zostanie nadany głośny alarmowy sygnał akustyczny dla ludności na obszarze miasta Chełm – ciągły dźwięk syren trwający minutę. Będzie to sygnał ćwiczebny, dlatego mieszkańcy nie muszą podejmować żadnych działań. Wybór daty i godziny dla alarmu nie jest oczywiście przypadkowy – w ten sposób uczcimy rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

REKLAMA
Tagi
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Andrzej Sawa
  o 09:02

  Proszę,może dzisiaj będziecie pamiętać.
  Pozdrawiam

  + 22
  - 22
 • Andrzej Sawa
  o 12:29

  Ale jak zwykle prawie nikt nie przystanie,nie stanie na baczność.Ludzie,co z wami?Zniszczyli miasto,zginęło ok.200 tysięcy ludzi,a wy.Żal mi na to patrzeć.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
  4 176
  Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
  4 298
  Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
  6 147
  Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
  4 508
  Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
  3 097
  REKLAMA