REKLAMA
Kamińska jedzie na mistrzostwa
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Katarzyna Kamińska – reprezentantka klubu Cement-Gryf Chełm będzie reprezentować Polskę na Młodzieżowych  Mistrzostwach Europy w Serbii.

REKLAMA

Polski Związek Zapaśniczy zatwierdził skład na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy do lat 23, które już w najbliższych dniach rozegrane zostaną w Nowym Sadzie w Serbii. Barw Polski w kategorii do 50 kg bronić będzie reprezentantka klubu Cement-Gryf Chełm Katarzyna Kamińska (na zdjęciu).


REKLAMA

Podopieczna trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa zrealizowała perspektywiczny plan przygotowań do Mistrzostw Europy biorąc udział w  zgrupowaniach kadry narodowej i licznych turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych. Prezentując wysoką formę wypełniła kryteria kwalifikacji do jednej z najważniejszych rangą imprez w tegorocznym sezonie dla grupy młodzieżowców.

Trzymamy kciuki!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
311
Będzie więcej połączeń kolejowych
646
Dreszera i Ceramiczna do remontu
822
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 471
Spółki miejskie. Czas działań
1 574
REKLAMA