REKLAMA
Kamińska piąta w Europie
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na piątym miejscu zakończyła swój start w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy do lat 23 reprezentantka Cementu Gryf Chełm Katarzyna Kamińska.

Tegoroczne mistrzostwa starego kontynentu w zapasach kobiet do lat 23 rozegrane zostały w Nowym Sadzie (Serbia). Katarzyna Kamińska, podopieczna trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa, po udanych kwalifikacjach na serbskich matach awansowała do strefy medalowej.
Jednak w pojedynkach o miejsce na podium, mimo ambitnej postawy, uległa utytułowanym zawodniczkom. Najpierw o wejście do finału musiała uznać wyższość dwukrotnej mistrzyni Europy Oksany Livach z Ukrainy, a w pojedynku o brązowy medal zwycięstwo odniosła reprezentująca Białoruś wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy Kseniya Stankevich.


REKLAMA

Konfrontacja chełmianki z najlepszymi zawodniczkami w Europie z pewnością zaprocentuje w jej kolejnych startach na ogólnopolskich i międzynarodowych arenach.
Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wmurowano kamień węgielny pod Galerię Chełm
1 023
Nowe samoloty przekazane studentom
174
Będą stypendia dla najzdolniejszych
653
Wybierz Społecznika Roku
345
Szkoły szykują się do strajku
414
REKLAMA