REKLAMA
Kamińska piąta w Europie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na piątym miejscu zakończyła swój start w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy do lat 23 reprezentantka Cementu Gryf Chełm Katarzyna Kamińska.

REKLAMA

Tegoroczne mistrzostwa starego kontynentu w zapasach kobiet do lat 23 rozegrane zostały w Nowym Sadzie (Serbia). Katarzyna Kamińska, podopieczna trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa, po udanych kwalifikacjach na serbskich matach awansowała do strefy medalowej.
Jednak w pojedynkach o miejsce na podium, mimo ambitnej postawy, uległa utytułowanym zawodniczkom. Najpierw o wejście do finału musiała uznać wyższość dwukrotnej mistrzyni Europy Oksany Livach z Ukrainy, a w pojedynku o brązowy medal zwycięstwo odniosła reprezentująca Białoruś wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy Kseniya Stankevich.


REKLAMA

Konfrontacja chełmianki z najlepszymi zawodniczkami w Europie z pewnością zaprocentuje w jej kolejnych startach na ogólnopolskich i międzynarodowych arenach.
Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
581
Hala produkcyjna już gotowa
661
Stawiamy na naukę
429
Będzie nowa spółka kolejowa
957
Komu mandat do PE? Zobacz listy
982
REKLAMA