REKLAMA
Kamiński trzeci w kraju
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Bartosz Kamiński to nasz najlepszy młody zawodnik. Z Mistrzostw Polski Młodzików w zapasach wrócił z brązowym medalem.

Ponad dwustu zawodników z 46 klubów z terenu całego kraju przyjechało do Janowa Lubelskiego, by wziąć udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach.
W 8-osobowym składzie reprezentantów Cementu-Gryf Chełm największy sukces odniósł Bartosz Kamiński. Zawodnik jest młodszym bratem Patryka – brązowego medalisty Mistrzostw Świata Kadetów. Utalentowany młody zapaśnik w najważniejszej tegorocznej imprezie dla grupy młodzików wywalczył brązowy medal. W drodze do podium stoczył sześć walk, z tego pięć wygrał i tylko jedną przegrał. W walce o trzecie miejsce w kraju zwyciężył reprezentanta Warszawy Piotra Kacprzewskiego.


REKLAMA

Wysokie punktowane 7. miejsca zajęli Hubert Sidoruk i Michał Dąbrowski oraz 8. miejsce Jakub Kaczor.

Brązowego medalistę do Mistrzostw Polski przygotowywał Dariusz Jabłoński, a swoje pierwsze kroki na zapaśniczej macie Bartosz stawiał pod okiem olimpijczyka z Aten Radosława Truszkowskiego.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
PUM – raport otwarcia
802
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
324
Ranking szkół. Liderem znów II LO
1 174
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 620
Umowa na Kolejową
1 460
REKLAMA