REKLAMA
Kampania do Europarlamentu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jeśli jesteście z Chełma – przybywajcie w poniedziałek! Jeśli nie jesteście z Chełma – przybywajcie do Chełma, bo pięknie tam i ciekawie – zachęca Joanna Mucha. O co chodzi?

REKLAMA

Tra kampania wyborcza Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego. W jej ramach dzisiaj (15 kwietnia) będzie okazja spotkania się w Chełmie z Joanną Muchą, kandydatką do PE z naszego regionu. Towarzyszyć jej będzie Bartłomiej Sienkiewicz, były minister spraw wewnętrznych.


REKLAMA

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 15 kwietnia, o godz. 16.00, w hotelu „Kamena (Armii Krajowej 50).

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • R9X
  o 03:19

  Katz! Ta przynajmniej ładna i wyjształcona , dr ekonomii. Nie wstyd się pokazać. No i trzeżwa! W przeciwieństwie do konkurencji z PiS! Jedna będzie się wałęsać pijana po korzytarzach „euro” a druga podobna do konia i „ani be a ni me ani kukurtyku” bo zadnego jezyka nie zna i jedna i druga! Nie wspominjąc o kompetecjach. Jedna nauczycielka historii a druga od resocjalizacji, była pracowniaca pomocy społecznej! Kwalifikacje że ” klękajcie narody”.

  + 22
  - 22
 • katzPodola
  o 17:16

  Bedzie nam śpiewać bo przecież nic innego nie potrafi. Co taka osoba może zaproponować w Parlamencie Europejskim? Bida z nędzą .

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
  50 975
  NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
  5 706
  Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
  4 504
  Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
  496
  Prezydent podsumowuje swoje rządy
  1 575
  REKLAMA