REKLAMA
Kampania do Europarlamentu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jeśli jesteście z Chełma – przybywajcie w poniedziałek! Jeśli nie jesteście z Chełma – przybywajcie do Chełma, bo pięknie tam i ciekawie – zachęca Joanna Mucha. O co chodzi?

Reklama

Tra kampania wyborcza Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego. W jej ramach dzisiaj (15 kwietnia) będzie okazja spotkania się w Chełmie z Joanną Muchą, kandydatką do PE z naszego regionu. Towarzyszyć jej będzie Bartłomiej Sienkiewicz, były minister spraw wewnętrznych.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 15 kwietnia, o godz. 16.00, w hotelu „Kamena (Armii Krajowej 50).

 

Napisz komentarz
 • Katz! Ta przynajmniej ładna i wyjształcona , dr ekonomii. Nie wstyd się pokazać. No i trzeżwa! W przeciwieństwie do konkurencji z PiS! Jedna będzie się wałęsać pijana po korzytarzach „euro” a druga podobna do konia i „ani be a ni me ani kukurtyku” bo zadnego jezyka nie zna i jedna i druga! Nie wspominjąc o kompetecjach. Jedna nauczycielka historii a druga od resocjalizacji, była pracowniaca pomocy społecznej! Kwalifikacje że ” klękajcie narody”.

 • Bedzie nam śpiewać bo przecież nic innego nie potrafi. Co taka osoba może zaproponować w Parlamencie Europejskim? Bida z nędzą .

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
  210
  USC i magistrat do remontu
  441
  Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
  3 039
  DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
  1 250
  Miasto kupiło młyn
  1 217
  REKLAMA