REKLAMA
Karma wraca. Pomóżmy Izabeli
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Policjanci z Krasnegostawu ponownie organizują zbiórkę krwi dla żony jednego z kolegów – Izabeli Kowalik. Lekarze zdiagnozowali u niej białaczkę. Zbiórka krwi odbędzie się 6 lutego. Przyłączcie się do nas i oddajcie krew dla Izy – proszą policjanci.

Policjanci i policjantki z krasnostawskiej komendy ponownie zwracają się z gorącym apelem o pomoc. U żony ich kolegi Tomka, funkcjonariusza krasnostawskiej komendy, zdiagnozowano białaczkę. Jej stan jest ciężki i potrzebna jest krew.

Reklama

W czwartek, 6 lutego, w Centrum Integracji Społecznej przy ul. Sikorskiego w Krasnymstawie, od godziny 8:00, organizowana jest zbiórka krwi. 

Policjanci proszą wszystkich o przyłączenie się do akcji!

Przy okazji akcji, będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. Przeszczep to szansa dla wielu chorych na uratowanie życia. Dawcą szpiku może być każda osoba, która jest zdrowa, w wieku od 18 do 50 lat. Wystarczy, że zgłaszający wypełni ankietę dotyczącą stanu zdrowia, podpisze oświadczenie woli przystąpienia do rejestru oraz odda próbkę krwi. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji oraz procesu pobierania szpiku dostępne są na stronie regionalnego centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa w lublinie: www.rckik.lublin.pl

Przypominamy, że krew można również oddawać w dowolnym regionalnym centrum krwiodawstwa, wystarczy przy rejestracji podać, że jest to pomoc dla Izabeli Kowalik, która obecnie jest hospitalizowana w klinice hematoonkologii i transplantacji szpiku w Lublinie przy ul. Staszica.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA