REKLAMA
Karnawał z jazzem
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Szósta edycja Karnawałowych Spotkań z Tańcem Jazzowym odbędzie się w Chełmie 21 stycznia. Zapraszamy z zespołem Ballo.

Zespół Tańca Jazzowego Balllo, kierowany przez Sabinę Englot, zaprasza do sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury w niedzielę 21 stycznia br. Tegoroczne VI Spotkania z Tańcem Jazzowym to dwa koncerty jednego dnia. Pierwszy zacznie się o godz. 14, a drugi o godz. 18. W scenariuszu spotkań znalazły się pokazy solowe, duety, mini formacje, formacje w wykonaniu tancerek Ballo.

Oprócz gospodarzy, na scenie pojawią się także goście z Kieleckiego Teatru Tańca – Małgorzata Ziółkowska i Michał Ośka. Zaproszenie do wspólnego widowiska przyjęła także Grupa Tańca Współczesnego NO NAME z Centrum Kultury w Siennicy Różanej.Przyjdź i poczuj wraz z nami energię karnawału! – zapraszają organizatorzy.

Bilety na Karnawałowe Spotkania z Tańcem Jazzowym są do nabycia w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie, ul. Pocztowa 41 oraz w dniu imprezy w Chełmskim Domu Kultury, Pl. Tysiąclecia 1.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wyborczy wieczór
2 340
Pomoc dla niepełnosprawnych na wybory
330
Jeden ze skazanych ws. kupowania głosów był członkiem Postaw na Chełm i SLD
4 964
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 588
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 374
REKLAMA