REKLAMA
KDF w październiku
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Cudze chwalicie… Klub Dobrego Filmu ChBP zaprasza w październiku na polskie filmy. Zapowiadają się  różne tematy i gatunki.

Już w najbliższą środę, 3 października, pokazany zostanie głośny obraz Jana P. Matuszyńskiego o złożonych i burzliwych relacjach rodziny Beksińskich. Potem zobaczymy historię swingujących mieszkańców małego miasteczka czasów największej „komuny”, prawdziwą opowieść o determinacji i poświęceniu Jerzego Górskiego w najnowszym filmie reżysera „Bogów” Łukasza Palkowskiego, głośny debiut Pawła Domalewskiego oraz trzymający w napięciu thriller o śląskim wampirze.Na seanse zapraszamy tradycyjnie w każdą środę października, o godzinie 18, do sali widowiskowej ChBP, przy ulicy Partyzantów 40. Wstęp wolny!

03.10.2018 r. – Ostatnia rodzina, reż. Jan P. Matuszyński
10.10.2018 r. – Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy, reż. Janusz Majewski
17.10.2018 r. – Najlepszy, Łukasz Palkowski
24.10.2018 r. – Cicha noc, reż. Piotr Domalewski
31.10.2018 r. – Jestem mordercą, reż. Maciej Pieprzyca

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Znamy oficjalny skład nowej Rady Miasta.
4 615
Wyborczy wieczór
2 399
Pomoc dla niepełnosprawnych na wybory
337
Jeden ze skazanych ws. kupowania głosów był członkiem Postaw na Chełm i SLD
4 988
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 602
REKLAMA