REKLAMA
KDF w październiku
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Cudze chwalicie… Klub Dobrego Filmu ChBP zaprasza w październiku na polskie filmy. Zapowiadają się  różne tematy i gatunki.

REKLAMA

Już w najbliższą środę, 3 października, pokazany zostanie głośny obraz Jana P. Matuszyńskiego o złożonych i burzliwych relacjach rodziny Beksińskich. Potem zobaczymy historię swingujących mieszkańców małego miasteczka czasów największej „komuny”, prawdziwą opowieść o determinacji i poświęceniu Jerzego Górskiego w najnowszym filmie reżysera „Bogów” Łukasza Palkowskiego, głośny debiut Pawła Domalewskiego oraz trzymający w napięciu thriller o śląskim wampirze.


REKLAMA

Na seanse zapraszamy tradycyjnie w każdą środę października, o godzinie 18, do sali widowiskowej ChBP, przy ulicy Partyzantów 40. Wstęp wolny!

03.10.2018 r. – Ostatnia rodzina, reż. Jan P. Matuszyński
10.10.2018 r. – Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy, reż. Janusz Majewski
17.10.2018 r. – Najlepszy, Łukasz Palkowski
24.10.2018 r. – Cicha noc, reż. Piotr Domalewski
31.10.2018 r. – Jestem mordercą, reż. Maciej Pieprzyca

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hala produkcyjna już gotowa
439
Stawiamy na naukę
320
Będzie nowa spółka kolejowa
891
Komu mandat do PE? Zobacz listy
903
Duża dotacja dla PWSZ | WIDEO
581
REKLAMA